CHARAKTERISTIKA
PURPO PRAHA je zaměřen na čištění a údržbu nemovitostí, renovace střech, fasád a dalších povrchů. Představuje ideální zimní termín konání v moderních výstavních halách v Praze Letňanech, 3 dny osobních kontaktů a nové obchodní příležitosti. Kromě prezentací firem z oblasti čisticí a úklidové techniky, zařízení, prostředků, pomůcek a technologií nabídne také užitečný přednáškový program. Návštěvník získá odpovědi na základní otázky, jak správně ošetřit povrchy, jak čistit a udržovat střechy a fasády, jaké jsou povinnosti správců budov, jaké jsou následky absence údržby, zda lze nalézt v průběhu projektování a stavby způsob, jak zjednodušit budoucí potřebnou údržbu, jak při renovacích nepoškodit ošetřované materiály ani naše životní prostředí. Budou představeny moderní technologie čištění a renovace povrchů a zazní zkušenosti firem, které tyto činnosti provádějí.

CÍL PROJEKTU
Projektem PURPO PRAHA chceme napomoci osvětě na poli profesionální a nutné údržby povrchů, která je bohužel stále popelkou v myšlení většiny našich vlastníků nemovitostí, i když by měla mít velký respekt. Pravidelná údržba a čištění zajistí lidem nemalé finanční úspory, neboť významně prodlužuje životnost materiálů a bezproblémové užívání majetku. V důsledku absence údržby vzniká často potřeba nákladných oprav a také hrozí neuznání případné reklamace, protože nejsou dodrženy podmínky materiálové garance výrobců.

CÍLOVÁ SKUPINA
Projekt je zaměřen na vlastníky a správce nemovitostí, veřejnou správu, výrobce a dodavatele vybavení pro profesionální údržbu a úklid, organizace poskytující servisní a technické služby, společnosti zajišťující komplexní správu budov a majetků, odbornou stavební veřejnost.

HLAVNÍ TÉMATA PURPO PRAHA
- Moderní technologie čištění, renovace a ochrany povrchů
- Renovace a čištění střech a fasád, ochrana proti graffiti
- Ochrana a sanace dřevěných nosných konstrukcí
- Údržba budov, zeleně a další FM služby
- Údržba a úklid vnitřních prostor a povrchů
- Stroje pro průmyslové čištění, komunální technika
- Zajištění BOZP, práce ve výškách, manipulační technika

PORADENSTVÍ A DALŠÍ VELETRŽNÍ AKTIVITY
V rámci souboru veletrhů bude návštěvníkům k dispozici zdarma Stavební poradenské centrum s podporou ČKAIT a ČVUT v Praze, dále Centrum fasád a Centrum pro úspory energií a alternativní zdroje energie. Proběhne řada konferencí, seminářů, praktických ukázek i prestižních soutěží.

ZVÝHODNĚNÉ TYPOVÉ EXPOZICE
Nenechte si ujít možnost prezentovat se na jedinečné akci, která na našem trhu chybí. Máme pro Vás připraveny cenové nabídky na míru a zvýhodněné typové expozice. Poskytneme Vám neomezený počet vstupenek pro Vaše klienty zdarma a propagaci v rámci reklamní kampaně veletrhu.

Více na https://www.strechy-praha.cz/novinka-purpo-praha