K nim patří samozřejmě běžný elektroinstalační materiál, spínací a jistící přístroje, rozváděče a skříně, kabely, domovní vypínače a zásuvky, svítidla, ovládací a signalizační přístroje, světelné zdroje, hromosvody, ventilátory i systémy elektrického vytápění, ať již jde o nástěnné konvektory, topné rohože či kabely. Zvláště kabely jsou v sortimentu firmy velmi silnou komoditou. Nabízí a dodává speciální těžké a důlní kabely, kabely pro instalatéry i sdělovací kabely. To vše ve výborných cenách.

Cílem firmy je být dobrým a spolehlivým partnerem nejen pro elektrikáře, montážní firmy, výrobce strojů a zařízení, ale i pro průmyslové podniky a výrobce rozváděčů. Kolektiv firmy je mladý a velmi flexibilní. Upřednostňuje osobní přístup k zákazníkům. Centrální sklad o rozloze 600 m2 je umístěn v Žamberku a v současnosti nabízí několik tisíc skladových položek zboží. Pracovníci velkoskladu jsou připraveni vlastní dopravou zaslat zboží kamkoliv, dle přání a požadavků zákazníků. Zboží je samozřejmě možné koupit i přímo v prostorách velkoskladu.V rámci individuálního přístupu k zákazníkům jsou dále obchodní podmínky přizpůsobovány dle specifických potřeb jednotlivých obchodních případů. Podmínky jako rabaty, splatnosti, doprava atd. jsou jednotlivým klientům přizpůsobeny na míru. Stále větší popularitu získává i internetový obchod společnosti, který provozujeme na adrese www.eshop.m2trade.cz. Služby jsou realizovány po celém území ČR. Zboží je přehledně rozděleno do jednotlivých kategorií a expedováno běžně do 1 pracovního dne.

Jaké výhody nabízí eshop M2Trade?• Při objednávce zboží nad 5000,- Kč bez DPH je doprava po celé ČR zdarma.• Při objednávce zboží nad 8000,- Kč bez DPH dostanete slevu 5 % na veškeré vaše nákupy.• Možnost osobního odběru na adrese provozovatele.

Elektro velkoobchod M2Trade je moderní, rychle se rozvíjející společnost s kolektivem zkušených pracovníků, kteří v oboru elektroinstalací pracují řadu let. Služby, sortiment i poradenský servis jsou zárukou kvalitních služeb zákazníkům a tím i pozitivního rozvoje do budoucna.

Jiří Motyčka, jednatel M2Trade s. r. o.