Hlavní letošní novinkou je ucelená nabídka omítkových a maltových směsí nabízených pod značkou Profimix. Tento sortiment začne zanedlouho vyrábět nový závod KM BETA v Bzenci – Přívoze na Hodonínsku.

Stánek KM Beta č. 43 v pavilonu A2 určitě nepřehlédnete. Na první pohled upoutá vysoko umístěným logem KM BETA a dlouhými šikmými „střechami“, které opticky rámují zasklené konferenční prostory. Vzhledem k rozšíření nabídky stavebních materiálů o maltové a omítkové směsi je součástí výstavního stánku také silo na suché maltové směsi. Celkově prostoru o ploše asi 300 m2 vévodí firemní barvy, modrá v kombinaci se žlutou a červenou. Pozor: Prvních padesát návštěvníků stánku KM Beta získá každý den dárek! Navíc od 11. až do 18. dubna platí mimořádná veletržní sleva ve výši -30 % na základní střešní krytinu KM BETA!

I v letošním roce bude součástí stánku praktická ukázka fungování podstřešního okapového systému, za který získala společnost KM Beta a.s. již dvě ocenění. Odvodňovací taška KM Beta, jež je součástí podstřešního okapového systému, byla v soutěži Výrobek roku 2009 oceněna prestižní Cenou za nápaditost a dále Cenou stavebních škol. Novinkou těchto dnů je finanční pomoc na rekonstrukci střešního pláště bytových domů, kterou KM Beta nabídla majitelům panelových a bytových domů. Program „Dotace na podporu oprav a modernizace bytových domů“ zahrnuje nové, modernější řešení střechy právě se skrytým podstřešním okapovým systémem, které ušetří až 28 % nákladů na rekonstrukci střechy, a k tomu minimálně 25% slevu na střešní systém KM Beta. Podrobnosti o novém programu se majitelé panelových a bytových domů mohou dozvědět právě na veletrhu.

Kromě zajímavé prezentace podstřešního okapového systému představí KM Beta i novinku – kohouta na hřeben střechy z řady střešních okrasných prvků. Prostor bude samozřejmě věnován i novinkám z oblasti zdicích systémů, například prvku Profiblok 300, a stávajícím výrobkům.

KM Beta bude i letos vidět také v rámci doprovodného programu. Každoročně se totiž spoluúčastní akcí týkajících se protipovodňových opatření a ukázek dovedností žáků učňovských škol.