Na český trh je společností Lindab s.r.o. s úspěchem dodáván již od roku 1993, tedy 18 let. Kritérii soutěže jsou například vysoká technická úroveň výrobku, atestace a zkoušky dokládající  technické parametry výrobky a užitnou kvalitu, originalita a ekonomický přínos, energetická úspornost a výrazný uživatelský přínos v oblasti montáže.

Pro své mimořádné vlastnosti je oceněný odvodňovací systém Lindab Rainline oblíbený jak u profesionálů, tak u domácích kutilů. Švédská pozinkovaná ocel spolu s povrchovou úpravou HB Polyester zajišťují vysokou pevnost všech prvků systému, dlouhou životnost a odolnost proti mechanickému poškození i klimatickým podmínkám. Z hlediska montáže je prioritou 100% přesnost prvků, rychlost a jednoduchost sestavení prvků pomocí důmyslných spojek. Lindab Rainline, je jako jediný na českém trhu   vyráběn ze 100% předlakované oceli, žádný z více než 60 prvků systému není lakován dodatečně. Díky tomu je materiál dostatečně chráněn i na těch nejhůře dostupných a najvíce namáhaných místech, jako jsou vnitřní strany kolen a kotlíků, falcované spoje svodů apod.nabídnout ohledem na popsané vlastnosti poskytuje Lindab na okapový systém Lindab Rainline záruku 30 let!

Systém Lindab Rainline přináší mnoho výhod zejména pro realizační firmy a montážníky v podobě úspory času, větší flexibility a méně fyzické námahy při práci. Pro konečného zákazníka pak největší výhodu představují bezúdržbovost, dlouhá životnost a moderní design výrobku.   Více o produktech Lindab  na www.lindab.cz; www.lindabstrechy.cz.

* Soutěž „Stavební výrobek – technologie roku“ vyhlašovala Česká stavební akademie již třetím rokem. Jejím hlavním posláním je podpora uvádění nových výrobků a technologií z výzkumu a vývoje do výroby a jejich využití ve stavební praxi, zvyšování technické a uživatelské kvality těchto výrobků, zvyšování znalostí o kvalitě a možnostech užití špičkových a inovovaných výrobků.

Další informace o soutěži: http://www.stavebnivyrobekroku.cz/

Lindab Rainline, kompletní okapový systém s bezúdržbovou povrchovou úpravou HB polyester, vyráběný moderní technologií z předlakované oceli

se skládá z množství prvků,  potřebných pro dokonalé odvodnění střech a je osvědčený a vyzkoušený na střechách v každém podnebí. Hodí se pro moderní i klasickou stavbu. Systém bajonetových spojek nezná překážky, můžete ho smontovat a demontovat, kolikrát chcete.

- KOMPLETNÍ
- BEZÚDRŽBOVÝ

- SNADNO MONTOVATELNÝ

- ODOLNÝ PROTI KOROZI

- S KVALITNÍ POVRCHOVOU ÚPRAVOU

- S VYSOKOU ŽIVOTNOSTÍ

- V 10 BARVÁCH

- VHODNÝ KE VŠEM TYPŮM KRYTINY

- ZÁRUKA 30 LET