Pneumatika Bridgestone M729 pro poháněné nápravy nákladních vozidel v regionální dopravě má hluboký dezén s mnoha bloky a je pověstná svou dlouhou životností a odolností vůči nepravidelnému opotřebení. Dezén R168 pro přívěsy a návěsy v regionální dopravě poskytuje dopravcům vynikající životnost ve všech silničních aplikacích.

Nová globální strategie pro používání značek

Nové přírůstky v nabídce protektorů Bridgestone (Bridgestone Retread) jsou součástí nové globální strategie společnosti, která je založena na postupném převádění všech dezénů Qualitread pod značku Bridgestone Retread nebo Bandag.

Prémiová značka protektorů Bridgestone Retread bude v rámci nové strategie nabízet evropským dopravcům v odvětvích dálkové a regionální dopravy nejmodernější vysocevýkonné dezény a směsi Bridgestone a zaměří se na kontrakty založené na platbě za kilometr a životnosti.

Rostoucí nabídka značky Bandag

Značka Bandag bude i nadále nabízet tři úrovně produktů. Na vrcholu stojí řada Bandag Premium pro specifické aplikace s kompletní paletou vlastních dezénů Bandag určených pro všechny aplikace a pozice s cenovou úrovní mírně pod produkty Bridgestone Retread. Za nepatrně nižší ceny se prodává řada Bandag Standard, která bude posílena o několik dosavadních dezénů Bridgestone Qualitread. Na třetím stupni je oblíbená řada Bandag Value Line pro dopravce požadující nejnižší možnou cenu.

Veškeré produkty značek Bridgestone Retread a Bandag jsou vyráběné v síti více než 140 evropských prodejců Bandag.

Bridgestone CR, s.r.o.
Klimentská 46, 110 02 Praha 1
Tel.: 226 220 330, Fax: 226 220 329
www.bridgestone.cz