Bobcat získal dvě ocenění za nejvyšší zůstatkovou hodnotu svých strojů. Organizace EquipmentWatch takto ocenila kompaktní pásové nakladače (model T770) a malé smykem řízené nakladače (model S590). Jedná se o šestý rok v řadě, kdy tuto cenu získal některý z nakladačů..

23.7.2021 / Technika

Garance nejnižší ceny jen na portálu merXu.com

Mezinárodní obchodní online portál merXu pro B2B obchodování aktuálně přichází s další exkluzivní nabídkou, která zákazníkům..

22.7.2021 / Technika

Specialista v půjčování strojů pro speciální zakládání INTERMARKET oslavil loni již 30 let

Společnost INTERMARKET s. r. o. je ryze českou společností, která se již po tři generace věnuje prodeji, půjčování i servisu..

Nová linka na výrobu předpjatých stropů od firmy ELEMATIC sníží nároky na pracovní sílu

V březnu 2021 zahájila firma GOLDBECK Prefabeton zkušební provoz nové linky na výrobu předpjatých stropů. Pro umístění výroby postavila..

20.7.2021 / Technika

Stavební stroje Doosan Bobcat pomáhají v tornádem postižených obcích

V reakci na následky ničivého tornáda, které koncem června zasáhlo obce na Hodonínsku a Břeclavsku poskytla společnost Doosan Bobcat EMEA,..

16.7.2021 / Technika

Specializované stroje z půjčovny mateco pomohou při výstavbě i rekonstrukci

Již třetím rokem se firmy působící ve stavebním průmyslu a navazujících oborech mohou setkávat se značkou mateco. Ta zastřešuje..

13.7.2021 / Technika

Bobcat uvádí na trh novou řadu zametacího příslušenství

Bobcat dále rozšiřuje své portfolio příslušenství a uvádí na trh novou řadu pěti zametacích strojů pro údržbu silnic. Nové zametače..

9.7.2021 / Technika

DX225LC-7 je prvním z nových rypadel Doosan střední velikosti

Doosan uvedl na trh první z nové generace rypadel střední velikosti. Nový 23tunový model DX225LC-7 splňuje požadavky emisní normy Stage V...

30.6.2021 / Technika

Zelené stroje Cat jsou účinnými pomocníky při realizaci pokládky dlažeb

„Dvacet let na dlažbě,” hlásí vtipný slogan k příležitosti dvacátého výročí firmy Beran2 z Kostelce nad Labem. Před dvaceti lety ji..

29.6.2021 / Technika

TAŠ-STAPPA - silný regionální hráč s betonářskou technikou CIFA

TAŠ STAPPA betonpumpy je společnost, která má ve zlínském kraji téměř patnáctiletou tradici a rádi bychom vám ji představili z trochu..

29.6.2021 / Technika

Zbývaji poslední dny, kdy je na merXu možné čerpat 3000 Kč na váš nákup!

Online obchodní platforma merXu pro B2B obchodování nabízí výrobcům, distributorům a velkoobchodníkům možnost začít okamžitě..

24.6.2021 / Technika

Lanové rýpadlo HS 8100.1 je největším předaným strojem Liebherr u nás

Jde o největší stroj, jaký kdy společnost Liebherr-Stavební stroje CZ s. r. o. českému zákazníkovi předala. S hmotností 90 tun a až..

24.6.2021 / Technika

Montážní stroj Schnell IDEA usnadňuje prefám práci a šetří jejich náklady

Léty prověřený stroj IDEA od firmy Schnell, bez kterého si mnohé prefy v České republice a na Slovensku svoji výrobu již ani..

Hledá se strojník, spěchá! Výukové školicí středisko strojníků zahájilo činnost

Projekt Strojnické průkazy na klíč zahájil svou činnost otevřením školicího střediska a tréninkového polygonu ve Svojeticich u Prahy...

17.6.2021 / Technika

Unikátní pásový dampr novinkou v Půjčovně strojů Zeppelin CZ

Půjčovna strojů Zeppelin CZ zařadila do flotily svých strojů i unikátní pásové dampry Morooka MST 2200 VDR. V náročných podmínkách..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další >
NAŠI PARTNEŘI Další partneři