- TK Elevator představuje nový EOX, výtah s digitálním jádrem, který přináší maximální energetickou účinnost a užitnou hodnotu; - EOX je nová energeticky úsporná a přirozeně digitální výtahová platforma; - 100% ekologická výroba; - Díky regenerativnímu pohonu,..

12.9.2023 / Technika

DEVELON uvádí na trh minirypadlo s elektrickým pohonem

- Minirypadlo DX20ZE-7 představuje nejmodernější řešení stroje s elektrickým pohonem - Minirypadlo DX20ZE-7 bude první sériově vyráběné..

8.9.2023 / Technika

Bobcat slaví 60 let od otevření závodu ve francouzském Pontchâteau

Od školních lavic po světoznámé teleskopické manipulátory. Historie závodu sahá až do počátku 20. století, kdy Joseph Sambron..

6.9.2023 / Technika

Liebherr On Tour přijíždí za vámi s celou řadou novinek!

Máte rádi stavební stroje? Je to váš „pracovní nástroj“? Nebo jen chcete vidět novinky, které společnost Liebherr - světový výrobce..

26.7.2023 / Technika

Půjčovna strojů Zeppelin je nyní zákazníkům k dispozici i v Horních Počernicích!

Půjčovna strojů Zeppelin CZ otevírá již patnáctou pobočku. V Horních Počernicích byla otevřena již třetí půjčovnu v Praze, díky..

19.7.2023 / Technika

Doosan Industrial Vehicle přesouvá distribuční centrum náhradních dílů z Belgie do Německa

Doosan Industrial Vehicle (DIV), přední dodavatel kvalitních strojů pro manipulaci s materiálem, oznámila úspěšný přesun svého..

13.7.2023 / Technika

Samohybné kloubové plošiny Genie pomáhají stavbařům při realizaci mostu na obchvatu...

... obce Bludov. Stavba tahu silnice I/44 Mohelnice – Šumperk souvisí s budováním dálničního tahu D35 v úseku Hradec Králové –..

Cat Roadshow 2023 plná technologií

V pískovnách ve středočeských Ledčicích a moravských Hrušovanech proběhla i letos tradiční akce Cat Roadshow, při které představil..

Soutěž Klubu posádek Cat 2023

V pískovně v Hrušovanech u Brna proběhla i letos soutěž Klubu posádek Cat, při které zkušení strojníci porovnali své schopnosti a..

1.7.2023 / Technika

Garyho Hornbacher je novým prezidentem Doosan Bobcat EMEA

Společnost Doosan Bobcat, globální lídr v oboru kompaktních strojů, oznámila jmenování Garyho Hornbachera novým prezidentem společnosti..

29.6.2023 / Technika

Ford Trucks buduje se servisními partnery kvalitní a funkční servisní síť

Společnost F TRUCKS a.s., importér značky Ford Trucks pro ČR, společně s dlouholetým obchodním partnerem BC LOGISTICS s. r. o. slavnostně..

26.6.2023 / Technika

Nový hráč na československém trhu pod taktovkou zkušených borců z CIME-bau, s.r.o.

Ano, takto by se dalo nazvat nové spojení italské společnosti SERMAC SrI se společností CIME- bau s.r.o., která patří na československém..

26.6.2023 / Konstrukce, Technika

Podpěrné konstrukce i přístupy ze systému lešení PERI UP Flex Montáž rypadla pro důl ...

...Bílina. Ostravská společnost Hutní montáže získala kontrakt na dodávku kolesového rypadla s označením KK1600, které bude pracovat na..

26.6.2023 / Technika

Bobcat uvádí na trh novou řadu sekaček pro profesionální použití

- Bobcat vstupuje na trh se třemi typy sekaček – „Ride-On“ se sedící obsluhou, „Stand-On“ se stojící obsluhou a „Walk-Behind“ s..

Stavební stroje DEVELON ovládly veletrh EXPO Lesní lom

Vápencový lom Kalcit v Brně-Líšni se v polovině června proměnil v přehlídku těžké stavební techniky. Více než 100 vystavovatelů..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další >
NAŠI PARTNEŘI Další partneři