17.8.2010 / Instalace

Třívrstvá koextrudovaná trubka z polyethylenu EXTRACOAT

Popis trubky: Třívrstvá koextrudovaná trubka představuje v současné době nejnovější konstrukční řešení trubek pro tlakové rozvody..

12.8.2010 / Materiály, Instalace

KG systém OSMA® - trubky pro vrtané studny

Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s. r. o. je největším výrobcem plastových potrubních systémů v České republice pro domovní a..

5.8.2010 / Instalace

Aplikace ventilačních turbín LOMANCO

První ventilační turbíny se začaly do ČR dovážet v roce 1996 společností ABC - American Bohemian Corporation. Od té doby si prošly velmi..

4.8.2010 / Instalace

Geberit Mapress uhlíková ocel: Pozinkovaná nebo opláštěná

Systém Mapress uhlíková ocel je tou správnou volbou pro uzavřené vodní okruhy, jako např. otopné systémy, chladicí okruhy, rozvody..

4.8.2010 / Instalace

Rozvody topení v mědi pájet nebo lisovat?

Ohlasy z praxe jsou jednoznačné - u lisované mědi se prakticky nevyskytují žádné reklamace. U pájené mědi záleží jestli montážník..

2.8.2010 / Instalace

OSMA opět rozšiřuje výrobní sortiment

Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s. r. o. je největším výrobcem plastových potrubních systémů v České republice pro domovní a..

Snažíme se nabízet nejen samotný výrobek, ale systém

odpovídá na jednu z položených otázek ředitel jablonecké firmy TITAN-METALPLAST s.r.o., pan Jiří Guth, se kterým jsme si v polovině..

Relining - inteligentní řešení pro opravu stávajících potrubí

poslední době můžeme sledovat prudký rozvoj bezvýkopových technologií (BT) pro sanace vodovodů, plynovodů a kanalizací. Lze..

30.7.2010 / Instalace, Energetika

MPSJ spol. s r.o. - výroba a prodej kompenzátorů, sestav potrubního uložení a zakázková st

MPSJ spol. s.r.o. byla založena v roce 1999 společností "Modřanská potrubní a.s" a obchodní firmou "SIJO" stavební a obchodní spol. s.r.o. a..

Historie a rozvoj kolektorů na území hl. m. Prahy

Myšlenka ukládání inženýrských sítí do kolektorů není v Evropě žádnou novinkou. Již v roce 1863 byla zahájena výstavba kolektorové..

30.7.2010 / Materiály, Instalace

Odhlučněný odpadní systém Geberit Silent-db20

Podle ČSN 75 6760 čl. 5.22.5 musí být vnitřní kanalizace navržena tak, aby nebyla v místnosti překročena nejvyšší dovolená hladina..

NAŠI PARTNEŘI Další partneři