FV Plast na ISH představil nové produkty spojené s vytápěním, o které je největší zájem

Návštěvníci na expozici mohli vidět nové typy výrobků z polypropylenu, které přestavil pan Ing. David Behner, obchodní ředitel pro ČR a Slovensko. Dále představil čtyři hlavní výrobkové skupiny FV THERM, FV AQUA, FV ENERGEO a FV INFRA, rozdělovač podlahového vytápění a jeho části, instalace uložení jednotlivých trubek v podlaze, způsoby instalace, tvarovky systému PPR pro topenařinu,

systémy pro primární okruhy tepelných čerpadel země - voda, rozdělovací šachtu pro připojení k tepelnému čerpadlu a další výrobky.

ISH, FV Plast, FV THERM, FV AQUA, FV ENERGO, FV INFRA

Související článek

21.4.2015 / Materiály, Instalace

Trubky FV PP-RCT UNI a FV PP-RCT FASER HOT

Firma FV Plast byla jednou z prvních na území střední Evropy, která začala počátkem 90. let zpracovávat pro výrobu tlakových trubek pro..

Kontaktní údaje

FV Plast, a.s.
Kozovazská 1049/3, 250 88, Čelákovice, Tel.: 326 706 711, fv-plast@fv-plast.cz, Web: www.fv-plast.cz

Mohlo by vás zajímat

31.12.2019 / Instalace

Plošné chlazení a vytápění FV KLIMA – řešení pro všechny stropní a stěnové konstrukce

Extrémní a dlouhodobá horka se v posledních letech v České republice i dalších evropských městech stávají skoro standardem..

13.5.2019 / Instalace

Komfort a tepelná pohoda uvnitř budov po celý rok

Dovolte mi v době, kdy se za okny budov, za jejich prosklenými, sendvičovými, dřevěnými, cihlovými nebo i kamennými obálkami střídá..

18.12.2018 / Instalace

Trubky z PP-RCT od FV – Plastu pomáhají snižovat emise CO2

Až do konce 90. let byla hlavní doménou použití trubek z random kopolymeru polypropylénu (PPR) oblast rozvodů teplé a studené vody..

20.9.2018 / Instalace

Chladicí strop FV - Plast

Ten, kdo chce dnes mít ve svém domově příjemné prostředí po celý rok, musí uvažovat nejen o topení v zimě, ale i o chlazení během..

15.1.2018 / Instalace

Chlazení nebo topení: Téma v FV – Plastu pro rok 2018

Dovolte mi v době, kdy se za okny budov, za jejich prosklenými, sendvičovými, dřevěnými, cihlovými nebo i kamennými obálkami střídá..

NAŠI PARTNEŘI Další partneři