Společnost Zeppelin CZ má již padesát let trvající tradici v prodeji stavební a zemní techniky renomovaného výrobce Caterpillar. Za tu dobu jsme se již mnohokrát přesvědčili, že pro bezproblémový chod strojů je naprosto klíčová rychlá a řádně prováděná údržba. Zeppelin CZ si zakládá na dodávkách běžných náhradních dílů do 24 hodin od objednání zákazníkem. Tím šetříme našim klientům čas i peníze a umožňujeme jim plnit zakázky ve stanovených termínech.

Společnost Zeppelin CZ připravuje centrální sklad pro distribuci náhradních dílů


Dnes je v péči servisních středisek Zeppelin CZ na 6 000 kusů stavebních a zemních strojů Cat v České republice. Chceme dále rozvíjet služby pro naše zákazníky, aby dostávali náhradní díly vždy rychle a včas. Zavedli jsme možnost objednání dílu online na portále Parts.Cat.com a další zlepšení služeb si slibujeme právě i od nového centrálního skladu. Získána byla lokalita nedaleko Ostředku na kilometru 34 dálnice D1, tedy poloha pro logistiku naprosto ideální. 13. října 2021 se zde v rozestavěné hale logistického parku Prologis Park Prague D1 Ostředek odehrál slavnostní ceremoniál u prvního vztyčeného sloupu vznikajícího skladu.

Společnost Zeppelin CZ připravuje centrální sklad pro distribuci náhradních dílů


Slavnosti se zúčastnili zástupci společností Prologis i Zeppelin CZ a také starosta obce Ostředek. „Jsem nesmírně rád, že jsme u vzniku největšího logistického centra u dálnice D1, tady v Ostředku. Pevně věřím, že právě toto distribuční centrum nám pomůže lépe a rychleji zajišťovat dodávky náhradních dílů pro naše zákazníky v Čechách, na Slovensku i v Rakousku,“ řekl při slavnosti Stanislav Chládek, generální ředitel Zeppelin CZ.