Řada Panasonic TZ v kostce
-  Nový kompaktní design pouze s 799mm šířkou
-  Energetická účinnost A++/A+
-  PM 2,5 filtr pro zdravější prostředí
-  Nízká hladina hluku – 20 db(A)
-  Ekologické chladivo R32
-  Možnost Multi Split řešení
-  5 let záruka na kompresor

Vnitřní klimatizační jednotky TZ se mohou pochlubit velmi vysokou energetickou účinností A++ a A+ i použitím ekologicky šetrného chladiva R32. Toto chladivo zvyšuje účinnost klimatizačních jednotek a zajišťuje, že systém odpovídá nejnovějším předpisům. R32 má také mnohem nižší GWP (Global Warming Potential), než jiná běžně používaná chladiva, což zaručuje minimální dopad na životní prostředí v případě úniku chladiva.

Řada TZ přichází s novým kompaktním designem ve stylovém matně bílém provedení, který významně snižuje prostor potřebný pro instalaci a umožňuje jednotky použít v libovolném návrhu interiéru. S šířkou jednotky sníženou na pouhých 799 mm jednotky perfektně zapadnou do prostoru nad dveřmi, takže představují ideální chladící řešení i pro velmi úzké obytné prostory nebo chodby. Hladina hluku řady TZ je extrémně nízká – pouhých 20 dB.


Ke komfortu domova přispívají klimatizace TZ i účinným vzduchovým PM 2,5 filtrem, který je ze vzduchu schopen odstranit pevné mikročástice od velikosti 2,5 µ, což zvláště uvítají obyvatelé ve velkých městech. Modely TZ také disponují technologií Aerowings, která umožňuje rovnoměrnější distribuci studeného vzduchu po místnosti, aby lidé nebyli vystavení nepříjemnému proudu studeného vzduchu.

Řada Panasonic TZ nabízí 7 modelů v rozmezí od 2 do 7,1 kW a jejich vnitřní jednotky jsou kompatibilní i s multisplitovým systémem, který umožňuje připojení až 5 vnitřních jednotek s jednou venkovní.

Označení modelů řady Panasonic TZ:
- TZ (s chladivem R32): KIT-TZ20TKE, KIT-TZ25TKE, KIT-TZ35TKE, KIT-TZ42TKE, KIT-TZ50TKE, KIT-TZ60TKE, KIT-TZ71TKE

Pro další informace navštivte www.aircon.panasonic.eu.