Díky vysoké schopnosti integrace a kombinace se s  HANSABLUEBOX dají optimálně řešit různé požadavky na styl.

Obě jednotky pod omítkového systému, základní a funkční jednotka, jsou samostatné a lze je koupit nezávisle na sobě. To znamená, že ve fázi hrubé stavby je instalována pouze základní jednotka. Veškeré technické komponenty, jako jsou přípojky a ventily, s ní budou úplně skryty ve stěně. Ušetří se tím místo a armatury získají minimalistický a uspořádaný vzhled.

HANSABLUEBOX navíc přesvědčí jednoduchou montáží a instalací: Flexibilní podomítkový systém je vhodný pro všechny běžně prodávané instalační systémy a typy. Může být bez problémů začleněn do každých stavebních poměrů a poskytuje řemeslníkům velké rezervy, co se týče vestavné hloubky a použití montážních pomůcek. Také rozhraní vůči uživateli odráží vysoké technologické a kvalitativní nároky firmy HANSA. Ve všech sériích tak jsou vždy osazeny jen komponenty nejvyšší jakosti – jako například keramický přepínač.

Vysoká funkční spolehlivost, dlouhá životnost
Všechny funkční jednotky s pákovým přepínáním  nebo uzavíráním jsou vybaveny keramickým přepínačem BLUESWITCH. To poskytuje uživatelům  vysokou funkční spolehlivost při všech tlakových poměrech, snadnou, jednoznačně patrnou ovladatelnost a v neposlední řadě dlouhou životnost. Navíc je pro kompletní výrobní program zapotřebí pouze jeden náhradní díl.

Další výhody z hlediska bezpečnosti poskytují šroubované funkční jednotky s neztratitelnými šrouby.

Snadné provedení finální montáže

Stejně jako hrubou instalaci lze také konečnou montáž provést s mimořádnou časovou úsporou a funkční spolehlivostí. Zde je jeden příklad: spojku přepínače mezi funkční jednotkou a sadou pro finální montáž je možné díky teleskopickému spojovacímu prvku namontovat velmi snadno  bez nepohodlného zaměřování přes celou montážní hloubku tělesa. Nový držák na rozety BLUECLICK upevní rozety na stěnu bez použití šroubů a přesto spolehlivě pomocí šesti tvarových upínacích prvků – dokonce i v případě nerovného podkladu. Jedinečné řešení: Díky sériové funkci BLUETUNE může být rozeta při konečné montáži v každém směru seřízena v rozsahu až 3,5 stupně. Instalatéři tak mohou u hranatých rozet spolehlivě a jednoduše dosáhnout potřebné rovnoběžnosti se spárami obkladaček.

Další informace: www.hansa.com