15.6.2012 / Kuchyně, Interiéry, Design

Zvyšte si kulturu bydlení inovací své kuchyně!

Uvažujete o rekonstrukci kuchyně? Ukážeme Vám, jak se taková rekonstrukce provádí a jaké jsou designové trendy moderních kuchyní.

2.1.2012 / Kuchyně

Kuchyně – místo pro život a setkávání

Lidé chtějí trávit čas společně. Zrychlený tep doby jim však v tomto ohledu moc nepřeje. Na vině jsou několikadenní služební cesty,..

13.12.2011 / Kuchyně

Ruku v ruce dřez a baterie

S rozšířením myček nádobí ustupují dřezy tak trochu do pozadí. Ale proč? Podle různých výzkumů totiž dřez neslouží jen k mytí..

1.12.2011 / Koupelna, Kuchyně

Do SIKO KOUPELNY pro luxusní sortiment a kuchyně

SIKO KOUPELNY významně rozšířily svůj sortiment luxusních koupelen. V pražských prodejnách na Černém Mostě a v Průhonicích vznikly..

30.11.2011 / Kuchyně

Kuchyň je kombinace nejmodernějších technologií a estetiky

Kuchyně může být řešena jako samostatná místnost nebo dnes již častěji jako součást obytného prostoru. V takovém případě kuchyně..

7.3.2011 / Kuchyně

Fagor na Pragointeriéru

FAGOR ELEKTRO s.r.o., dovozce bílé techniky do České republiky, se zúčastnil s výrobcem kuchyňského nábytku Koryna nábytek a.s...

Moderní designová kuchyně mávnutím proutku

Kuchyně již dlouho neslouží jen k přípravě jídla a mytí nádobí. Stal se z ní reprezentativní prostor, který často spojujeme s..

19.8.2010 / Kuchyně, Interiéry

Kámen? Proč ne...

Již po staletí používájí stavitelé kámen v architektuře jako její nedílnou složku. Zpočátku bylo používání kamene spíše..

19.8.2010 / Kuchyně

10 kroků ke správnému návrhu kuchyně.

Nemáte ráda kuchyň, vaření vás unavuje, nikam se vám nic nevejde? Pravděpodobně jste se vy nebo architekt někde dopustili chyby, která..

19.8.2010 / Kuchyně

Jak naplánovat kuchyň?

Plánování nové kuchyně doporučuji udělat důkladně, jednak protože pokud ji naplánujete špatně, budete s tím pravděpodobně muset žít..

19.8.2010 / Kuchyně

Kuchyně - byla to výzva

Designer Roman Vrtiška se podílel se na úspěšném loňském konceptu Manś/Womanś wiew, kde prezentoval mužský pohled na design a vybavení..

19.7.2010 / Kuchyně

Kuchyně Oresi pro liberecký Maják

Liberecká obecně prospěšná společnost Maják se snaží informovat mladé lidi o nebezpečích drogové závislosti, možnostech řešení..

NAŠI PARTNEŘI Další partneři