V centru Prahy probíhá výstavba multifunkčního centra QUADRIO
Vedle obchodního centra My v Praze ve Spálené ulici nyní probíhá výstavba multifunkčního centra s názvem Quadrio. O tom, v jaké fázi se nyní výstavba projektu nachází, jsme měli možnost hovořit s Ing. Aulíkem, manažerem projektu ze společnosti Metrostav.
administrativní centra, realizace staveb, architektura
Kontaktní údaje
Metrostav, a.s.Koželužská 2246/5, 180 00, Praha-Libeň, Tel.: +420 266 709 110, info@metrostav.cz, Web: www.metrostav.cz
Mohlo by vás zajímat
Stavbaři Metrostavu Norge razí tunel místy jen několik metrů pod obytnými domy Osla
Metrostav Norge se podílí na výstavbě jednoho z klíčových projektů v oblasti Bærum – Gjønnes tunelu. Ten propojí Gjønnes s hlavní..
Režné zdivo a beton v duchu baťovské tradice. Nová budova zlínského kampusu...
míří k nejvyšší energetické efektivitě. Stavbaři Metrostavu CZ a Zlínstavu právě dokončují nosné konstrukce nové budovy Fakulty..
V Táboře vzniká druhá ledová plocha. Jako jediná v kraji bude přístupná i pro para hokej
V místech budoucího kluziště nového zimního stadionu v Táboře se v současnosti klikatí impozantní změť ocelového potrubí. Kdyby ho..
Češi provedli při stavbě mostu za polárním kruhem jeden z největších zdvihů v Norsku
V nejsevernější části Norska v těchto dnech vrcholí příběh, který se zapíše do historie českého stavebnictví. Norská dcera..
Metrostav DIZ zahajuje montáž potrubní infrastruktury při rozšíření skladu pohonných ...
...hmot v Hněvicích na Litoměřicku. V současné nestabilní době je klíčové zajistit spolehlivou infrastrukturu pro distribuci pohonných..



















