Nový smartphone Cat S31 má již svého majitele

Společnost Zeppelin CZ vyhlásila na jaře letošního roku soutěž o mobilní telefon Cat S31. Novinka letošního léta mezi smartphony Cat má tak již svého majitele.

Nový smartphone Cat S31 má již svého majitele

Soutěž o mobilní telefon, vyhlášená pro všechny klienty, kteří nakupují náhradní díly Cat přes online platformu PartStore, probíhala od 10. 5. 2018 a oficiálně byla ukončena 31. 7. 2018.

Účastníkem soutěže se stal každý, kdo v daném období nakoupil náhradní díly online právě přes PartStore, výherce byl potom po ukončení soutěže ze všech účastníků vybrán losem. Losování proběhlo 7. 8. 2018 za přítomnosti zástupců Zeppelin CZ.

Společnost Zeppelin CZ umožňuje nyní svým zákazníkům nakupovat díly pro údržbu a servis strojů Cat pohodlně online. K tomuto účelu slouží platforma PartStore. „V Zeppelin CZ nezůstá-váme pozadu. I proto dnes umožňujeme našim zákazníkům nakupovat náhradní díly online a ušetřit tak čas i peníze. Proč nenakupovat rovnou od stroje z telefonu či tabletu? Díly přivezeme přímo k vám a ještě získáte slevu až 4%.“ doplnil Jan Jeníček, specialista prodeje náhradních dílů Zeppelin CZ.

Fotogalerie

Nový smartphone Cat S31 má již svého majitele
Firma

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři