Výrobce bednění a lešení prezentuje novinky pro lešení. Výstavní hala PERI v severní části výstaviště (stánek FN 719) v Mnichově se od 24. do 30. října 2022 pod heslem „Tvoříme budoucnost“ otevře návštěvníkům a nabídne jim kromě působivých exponátů,..

16.9.2022 / Technika

thyssenkrupp Elevator pokračuje od změny názvu v roce 2020 jako TK Elevator

Historické kořeny společnosti TK Elevator v oblasti výtahů a eskalátorů sahají až do 60. a 80. let 19. století, kdy byli založeni..

Switche (síťové přepínače) ETHERLINE® ACCESS s krytím IP67 od LAPP pro práci v terénu

Vyrobeny do drsného prostředí: nové decentralizované switche od společnosti LAPP. Jejich úkolem je propojovat koncová zařízení nebo..

1.9.2022 / Technika

Bobcat na veletrhu Galabau představí nový mini nakladač MT100

Návštěvníci veletrhu Galabau budou mít možnost shlédnout expozici strojů Bobcat v německém Norimberku od 14. do 17. září 2022. Firma na..

Společnost Doka představí na veletrhu bauma 2022 lešenářská řešení

Společnost Doka představí svůj nový obor podnikání v oblasti lešení na největším světovém stavebním veletrhu bauma 2022. Ten otevře..

28.7.2022 / Technika

INTERMARKET přiváží na český trh stroje TESCAR a SENNEBOGEN pro zakládání staveb

INTERMARKET s. r. o. je ryze českou společností s tradicí od roku 1990 a zkušenostmi s dodávkami moderní zahraniční techniky..

25.7.2022 / Technika

Tornádo či bleskové povodně – hasiči oceňují pomoc nakladačů Bobcat

Nakladače Bobcat jsou ikonickými stroji především ve stavebnictví. Svoji nezastupitelnou roli ale mají i v mnoha dalších odvětvích. Letos..

14.7.2022 / Technika

Velké zlevnění materiálu a vybavení pro firmy - navštivte MERXU

Slyšíme to ze všech stran. Inflace, zdražování, nedostatek materiálů. Cena stavebních materiálů dokonce roste rychleji než inflace. Zdá..

Systém RE.GUARD zabezpečí domácnost při haváriích a únicích vody i ve vaší nepřítomnosti

K největším škodám na zařízení, majetku a zdraví lidí v domácnostech dochází při poruchách elektroinstalací, únicích plynu nebo..

Prefa Aluminiumprodukte představila systém mobilních protipovodňových zábran

Společnost Prefa Aluminium produkte je známá především svými výrobky z oblasti kvalitních hliníkových střešních a fasádních..

6.7.2022 / Technika

Nové produkty a technologie Bobcat se představí na veletrhu Bauma

Stánek Bobcat na letošním veletrhu Bauma přinese ukázky nejnovějších kolových a pásových nakladačů včetně čtyř nových minirypadel v..

29.6.2022 / Technika

Komatsu a Kuhn Bohemia představili systém Retrofit Kit pro smíšený vozový park

Výrobce stavebních strojů Komatsu patří mezi průkopníky a světové lídry v oblasti software pro zavádění inteligentního řízení..

27.6.2022 / Technika

Stroje mateco pomáhají při výrobě nové konstrukce železničního mostu v děčínských docích

Již více než půl roku probíhají v děčínském přístavu práce při výrobě nové ocelové konstrukce železničního mostu, která..

18.6.2022 / Technika

Nový model DX225LC-7X – první „chytré“ rypadlo Doosan

Společnost Doosan uvedla na trh nový model DX225LC-7X – své první „chytré“ pásové rypadlo navržené tak, aby obsluze umožnilo pracovat..

16.6.2022 / Technika

Do Česka dorazil největší mobilní stavební jeřáb Liebherr

Liebherr MK 140 PLUS rozšířil flotilu jeřábů ve firmě Hanyš. Největší a v Česku zatím jediný. To je mobilní stavební jeřáb..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další >
NAŠI PARTNEŘI Další partneři