Minib na ISH 2023 představil novou řadu nízkoteplotních konvektorů Gaia

Zájemci o novinky v oblasti vytápění a vzduchotechniky se mohli v polovině března opět po čtyřech letech setkat se zástupci české společnosti MINIB na veletrhu ISH 2023 ve Frankfurtu nad Mohanem. Přímo na stánku firmy MINIB jsme zastihli technického ředitele Pavla Macha, kterého jsme požádali o představení novinek, na kterých společnost pracovala v uplynulém období. K vidění byly nové polopasivní konvektory i nová řada nástěnných i samostojných nízkoteplotních konvektorů MINIB Gaia.

MINIB a.s., novinky z veletrhu ISH 2023, Pavel Mach

Kontaktní údaje

ISH 2023
Frankfurt nad Mohanem, Web: https://ish.messefrankfurt.com/

Mohlo by vás zajímat

19.4.2023 / Společenské akce

Mezinárodní veletrh tepelné, klimatizační a sanitární techniky ISH ve Frankfurtu...

...se po čtyřech letech vrátil. Veletrh ISH ve Frankfurtu nad Mohanem se v letošním roce zaměřil na konkrétní řešení, která by měla..

Expozice firmy Reflex na ISH 2023 řešila udržitelnost, komfort a energetickou účinnost

Na letošním veletrhu ISH ve Frankfurtu nemohl chybět tradiční německý výrobce expanzní techniky a zařízení pro doplňování a..

Hitachi představila na ISH 2023 nové hydrosplitové tepelné čerpadlo Yutaki H Combi

Expozice společnosti Hitachi na letošním veletrhu ISH ve Frankfurtu byla zaměřena převážně na tepelná čerpadla. Tím nejzajímavějším..

Designová tepelná čerpadla Samsung poutala pozornost na veletrhu ISH 2023

Velmi nadčasové a designově propracované produkty byly k vidění na stánku společnosti Samsung v rámci letošního veletrhu ISH 2023 ve..

Fenix Trading představila na ISH 2023 nové bateriové úložiště HES

Každý lichý rok v březnu se na výstavišti ve Frankfurtu nad Mohanem koná největší přehlídka tepelné a sanitární techniky – veletrh..

NAŠI PARTNEŘI Další partneři