Interiéry

Montované haly a dílenský nábytek POLAK – to je česká výroba a maximální kvalita

Společnost POLAK CZ s. r. o. je hrdým, ryze českým výrobcem dílenského nábytku a montovaných hal. Na první pohled dva nesourodé směry výroby, které mají společného více, než byste čekali. Tahle firma dokazuje, že česká výroba má smysl.

Umyvadla nové generace najdete v koupelnových studiích Elements

Moderní design a technologie rychle mění svět i věci kolem nás k lepšímu. Kupříkladu chytré telefony umí nejen vytočit požadované číslo, ale dokáží také odesílat maily, fotit, dělat, videa či dokonce nahradit platební karty. Novodobá auta mají zase mnohem nižší spotřebu, méně vypouští emise CO2 a některá se již dokonce dokáží řídit sama.

Flexibilita přípojných míst na pracovišti zvyšuje efektivitu

Počet elektronických zařízení v kancelářích roste a je třeba pro ně navrhnout integrované pracoviště. Uživatel zařízení má buď své stálé každodenní pracoviště nebo přichází se svým notebookem do různých konferenčních místností, kde provede prezentaci své firmy nebo nabízených produktů. Pro připojení svého zařízení vyžaduje silové napájení a různé porty pro přenos komunikačního signálu.

Koupelny Elements se staly nedílnou součástí největšího interiérového centra v ČR

Někdo velmi moudrý kdysi řekl, že neexistuje lepší investice, než do vlastního bydlení a pohodlí. Velkou radost musel mít autor tohoto výroku dne 9. 11. 2017, kdy se v Čestlicích u Prahy otevřelo největší interiérové, bytové a koupelnové centrum u nás, nesoucí název HANÁK FÓRUM.

Nejluxusnější showroom interiérů, nábytku a dveří v Praze. To je nové HANÁK FORUM.

Ve čtvrtek 9. listopadu bylo slavnostně otevřeno nové HANÁK FORUM v pražských Čestlicích, které je svou výstavní plochou největším showroomem obchodní sítě HANÁK v České republice. Náročná rekonstrukce trvala téměř rok a zahrnovala jak stavební a dispoziční úpravy interiéru včetně nového designového opláštění budovy, tak především zcela novou výstavku aktuálních kolekcí nábytku a dveří HANÁK.

Nejmodernější centrum koupelen, interiérů a vytápění Elements ve Zlíně je již otevřeno

Exkluzivní vybavení koupelen, úsporné systémy vytápění rodinných domů, alternativní zdroje energií a nevšední řešení interiérů. Tak by se dala ve stručnosti charakterizovat nabídka nově otevřeného centra koupelen, vytápění, kuchyní a interiérů s názvem Elements ve Zlíně.

Zdraví dětí není samozřejmost

Fototapety Greenguard jsou bez zápachu a pomohou vytvořit příjemné prostředí. Děti jsou skutečné poklady a radost v jejich očích je největší odměnou za noci beze spánku a dny bez odpočinku. Pro jejich úsměv a především zdraví jsou rodiče ochotni udělat v podstatě cokoliv.

Fototapety Greenguard přispějí ke štěstí a spokojenosti nejen vašich dětí

Děti tráví v předškolních a školních zařízeních většinu svého dne, je proto samozřejmé, že právě výběru jeslí, školek a škol věnují zodpovědní rodiče mnoho času. Pochopitelně, protože chtějí pro své potomky jen to nejlepší.

Osvětlení domu respektuje tradice

Krásná starožitná komoda v obývacím pokoji, pod oknem dobové křeslo a stůl. Dřevěná podlaha. V pokoji hostů skříň po babičce, na stěnách obrázky jedné z talentovaných dcer. Zřetelná linka mezi generacemi se vine jednotlivými místnostmi cihlostavby pana Richarda a vytváří skutečnou atmosféru s neopakovatelnou vůní domova.

Návrh osvětlení svěřte odborníkům. Výsledek stojí za to!

Osvětlení domu pana Marka a paní Petry, které vám chceme představit, je hezké, praktické, ale i atraktivní a z pohledu designu zajímavé. Nezasvěcenému laikovi by se mohlo zdát, že koupit a rozmístit svítidla v interiéru je více méně banální záležitostí. Nicméně opak je pravdou.  Pokud pro osvětlení jednotlivých místností či pracovních ploch zvolíme nevhodný typ svítidla či světelného zdroje, může.

Osvětlení může být efektní a přitom praktické

Nedílnou součástí domu je provedení veškerých instalací, jejichž perfektní funkce umocňuje dokonalý pocit z pobytu v interiéru.

Thermofix & Imperio – nejoblíbenější české podlahoviny na trhu

Když přijde na podlahy, návrhář interiérů či kladeč stojí vždy před úkolem vybrat materiál odolný, designově přitažlivý a snadno použitelný i do členitého interiéru, navíc v rozumném cenovém rozpětí.

Tradičně netradiční rodinný domek, kde se příroda potkává s modernismem

Klidné venkovské prostředí s lány pole, zelení i lesem za plotem klasického rodinného domku na jedné straně, dobrá občanská vybavenost a snadná dostupnost do města na straně druhé. Přesně taková je pozice rodinného domu na severozápadním okraji Brna v městské části Komín.

Zateplování panelových domů – zvláštnosti

Přestože se na poli regenerace panelových domů (PD) v posledních letech udělalo mnoho, zůstává stále velká část těchto objektů v původním zastaralém nebo dokonce nevyhovujícím stavu. Náročné rekonstrukce a opravy projevujících se vad PD jsou jen otázkou času.

Ostravský dětský domov potřebuje nové vybavení. Pomoci může každý.

S velkým očekáváním budou tento víkend prožívat všichni z ostravského Dětského domova Na Vizině. Potřebují totiž vybavit své prostory novými koberci a společnost Komfort, která je předním prodejcem podlah a koberců, jim přišla na pomoc. Za každé tři m2 koberců prodaných o víkendu 14.–15. května věnuje jeden m2 právě dětskému domovu.

Panasonic oznamuje významné investice v Evropě

Společnost Panasonic Home Appliances Air Conditioning Europe (PHAAE), která je součástí korporace Panasonic, představila ambiciózní plány růstu na evropském trhu s topnými a chladicími systémy pro rok 2011.

Kobercům letos velí příroda. Ve vzorech i materiálech

Moderní interiér se v letošním roce neobejde bez koberce s přírodním designem. Byty a domy ozdobí motivy lesa, oblohy, vody či listí a celkově budou dominovat barvy matky přírody. Populární budou i přírodní materiály jako bambus či banánovník.

Na trh míří koberec z pravé anglické vlny s tváří Marilyn Monroe

Zbrusu nový koberec s netradičním designem nabídne ve svých prodejnách společnost Komfort, jeden z největších prodejců podlah, koberců a bytových doplňků v ČR. Do nabídky míří koberec s názvem „Happy Birthday“ utkaný nejstarší mechanickou metodou Axminster.

Spotřebiče, které toho umí víc, než čekáte

Vysavač, který umí zlikvidovat roztoče, nebo dokonce vyluxuje, aniž byste museli hnout prstem. Espressovač, který za vás našlehá mléko. Je prostě příjemné, když spotřebič umí něco víc, než očekáváte.

Kámen? Proč ne...

Již po staletí používájí stavitelé kámen v architektuře jako její nedílnou složku. Zpočátku bylo používání kamene spíše nutností, než moderním architektonickým prvkem. Dnes se situace zcela mění.

Futurama - další velká výzva pro AM INTERIÉR

Jak již bylo zmíněno v předchozím článku, Futurama Business Park je reprezentativní, moderně vybavený kancelářský komplex.

1
Nejčtenější články
Zobrazit nejčtenější články

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři