Více vystavovatelů přilákalo více návštěvníků ozvěny veletrhu stínicí techniky R+T 2015

Veletrh R+T, který se koná jednou za 3 roky ve Stuttgartu, opět potvrdil svou dominantní pozici celosvětově vedoucího veletrhu v oblasti stínicí techniky. Více než 900 vystavovatelů prezentovalo příchozí veřejnosti nové produkty a inovace z oblasti žaluzií, rolet, vrat, brán a dalších stínicích prvků v 9 naplněných halách.

Více vystavovatelů přilákalo více návštěvníků  ozvěny veletrhu  stínicí techniky R+T 2015

Letos přijelo poslední únorový týden na výstaviště přes 60 000 návštěvníků.

V rámci 50. výročí veletrhu tedy bylo co oslavovat, jelikož byly překonány dosavadní rekordy návštěvnosti. Více než polovina účastníků přijela ze zahraniční, konkrétně ze 122 zemí celého světa a vystavovatelé i návštěvníci mohli být spokojeni.

Nosnými tématy veletrhu byly úspory energií, pohodlí a bezpečnost. Velké množství firem prezentovalo produkty s možností napojení na inteligentní systémy elektroinstalace a jejich ovládání pomocí chytrých zařízení jako jsou mobilní telefony či tablety. Tento trend byl patrný ve všech výstavních halách.

Z České republiky se veletrhu ­zúčastnilo necelých 20 firem, které se ovšem v porovnání se zahraničím rozhodně neměly za co stydět. Ba naopak! Řada z nich dokonce udává budoucí trendy. Ty nejzajímavější novinky najdete i na stránkách tohoto vydání Stavebních a investorských novin.

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři