Schell vybavil svými výrobky Metropoli Zličín a Olšanku

Německý výrobce armatur Schell vybavil svými výrobky dva významné pražské veřejné objekty – Nákupní centrum Metropole na Zličíně a Sportovní centrum Hotelu Olšanka na Žižkově.

Schell vybavil svými výrobky Metropoli Zličín a Olšanku

Vedení Metropole provádí kompletní rekonstrukci veřejných sanitárních prostor v objektu, v první etapě šlo o toalety v prvním patře u restaurací. „Tady jsme nahrazovali původní umyvadlové armatury za nové, samouzavírací směsovací Puris SC-M, které šetří vodu, mají hygienické ovládání a jsou velmi odolné,“ popisuje obchodní zástupce Schell pro Českou republiku Aleš Řezáč. Celkově půjde o dodávku více než 60 armatur vysoké kvality, kterou vedení objektu předem testovalo.

Také v hotelu a ve Sportovním centru Olšanka jde o kompletní rekonstrukci. Schell dodal do sociálních prostor sportoviště podomítkové sprchové armatury Linus D-SC-M, tedy ty se samouzavírací funkcí a plynulým směšováním vody. „Novými sprchami jsme zvýšili komfort a hygienu pro návštěvníky a centru jsme pomohli s úsporou vody a vyřešili jejich obavy z případného zničení takového zařízení,“ dodává Aleš Řezáč. Navíc firma Schell dovybavila zázemí také samouzavíracími směsovacími armaturami Puris SC-M.

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři