Buderus otevírá nové školicí prostory

Všichni víme, že nezbytnou součástí prodeje jsou doplňující služby v podobě technické předprodejní podpory, rychlé logistické služby a široká síť montážních a servisních firem. V rámci zvyšování kvality nabízených služeb otevřela značka Buderus začátkem září nové školicí středisko.

Buderus otevírá nové školicí prostory

Zde nabízí kvalitní zázemí pro školení a zvyšování kvalifikace svých montážních a servisních partnerů.

Školicí centrum se nachází na Průmyslové ulici v Praze, v místě sídla společnosti Bosch Termotechnika, jejíž součástí je značka Buderus od roku 1997. Nejen pro servisní a montážní techniky, ale i pro projektanty a zákazníky tak vzniká možnost vidět produkty v plném provozu. V nových prostorách mohou být prováděna školení na solár­ní systémy, tepelná čerpadla (systémy vzduch-voda i země-voda), kotle na tuhá paliva, nástěnné a stacionární kondenzační kotle včetně regulačních systémů Logamatic. Na obrázku č. 1 vidíte prostor pro praktické školení servisních techniků na nástěnných plynových kondenzačních kotlích. Na obrázku č. 2 vidíte stacionární kotel na tuhá paliva Logano S161, u kterého je možnost si vyzkoušet topit dřevem, a kotel Logano plus GB312, kde si lze vyzkoušet nastavení a seřízení stacio­nárního plynového kotle.

V rámci školicího střediska je k dispozici rovněž hydraulická stěna, na které je možné simulovat hydraulické stavy v otopném systému, jako např. porucha expanzní nádoby, špatně zaregulované soustavy nebo špatně dimenzovaného oběhového čerpadla. Pro účastníky školení je vždy připravena teo­retická část spojená s praktickou ukázkou postupu pro řádné seřízení a pravidelnou údržbu. Kapacita školicích prostor a počty účastníků na jednotlivých školeních odpovídají požadavkům moderního interaktivního přístupu, který umožňuje aktivní zapojení všech účastníků.

Do konce tohoto roku by mělo v nových prostorách proběhnout zhruba 40 jednodenních odborných školení, které se budou týkat jednotlivých produktových skupin. Zároveň jsou připravena čtyřdenní školení pro nové servisní partnery, jejichž cílem je předat montážním a servisním technikům kvalitní základy nezbytné pro instalaci a servis produktů Buderus. Věříme, že díky možnosti okamžitého praktického odzkoušení dojde ke zvýšení kvality informací, které si účastníci ze školení odnesou, což by v konečném důsledku mělo přispět i ke zvýšení spokojenosti našich zákazníků.

www.buderus.cz

Fotogalerie

Firma

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři