FASTRA, s.r.o.

Libenice 30 / Skalka, 280 02 Kolín 2

Zabýváme se vývojem a výrobou speciálních zařízení, která umožňují provádět balonování, navrtávání, řezání a další podobné úkony na produktovodech, aniž by docházelo k úniku média. Naši kvalifikovaní pracovníci, v rámci poskytování komplexních služeb zákazníkům, provádí našimi zařízeními příslušné činnosti. Pro provádění těchto činností vlastníme též příslušná oprávnění a certifikáty.

Fibertex Nonwovens, a.s.

Průmyslová 2179/20, 568 02 Svitavy

Nadnárodní výrobce vpichovaných a termicky pojených netkaných textilií pro technické účely: geotextilie pro stavebnictví a zahradní textilie, průmyslové netkané textilie pro kompozity, izolační textilie pro automobilový průmysl, filtrační média pro průmyslovou filtraci, nábytkářská rouna

Fatra, a.s.

třída Tomáše Bati 1541, 763 61 Napajedla

Fatra je největším středoevropským výrobcem hydroizolace z PVC a TPO. Hydroizolační fólie FATRAFOL se dělí na střešní fólie, zemní hydroizolační fólie, izolace radonu a chemických látek, jezírkové fólie Aquaplast, balkonové a terasové fólie a izolace zelených střech. Kromě hydroizolačních fólií Fatra nabízí i kompletní hydroizolace a hydroizolační systémy, střešní hydroizolační fotovoltaické fólie Fatrasol, podlahové krytiny z PVC - Lino Fatra, Thermofix, Sporting.

FRISCHBETON

Na Bělidle 198/21, 150 00 Praha 5

FRISCHBETON, patřící do koncernu STRABAG, provozující rozsáhlou síť betonáren na území Čech, Moravy a Slovenska patří s výrobou dosahující 1,0 mil. m3 betonu mezi největší výrobce transportbetonu na trhu. Firmy sdružující se pod označením FRISCHBETON jsou členy Svazu výrobců betonu ČR a Slovenské asociácie výrobcov transportbetónu.

1
NAŠI PARTNEŘI Další partneři