WOLFFKRAN LOKUS a.s.

Jeremiášova 947/16, 155 00 Praha 5

Prodej a pronájem věžových jeřábů: - prodej a pronájem věžových jeřábů WOLFF, - montáže, demontáže, servis, přeprava, - obsluha jeřábů, - revize jeřábů.

WOMBAT, s.r.o.

Šmahova 288/115, 627 00 Brno, Slatina

Provádění bezvýkopových sanací, čištění a monitoringu kanalizací, vodovodů i plynovodů. Zajistíme velkoobjemové přečerpávání odpadních vod, čištění trubního vedení. Jsme výhradní dovozce čisticích vozů AQUATECH.

Wavin Czechia s.r.o.

Rudeč 848, 277 13 Kostelec nad Labem

Wavin je největší český výrobce a dodavatel plastových potrubních systémů pro rozvody vody, topení a plynu. Přední pozici si drží i na celoevropském trhu. Pro velkoobchody a přímé odběratele dodává systémy pro rozvody vody a vytápění Ekoplastik PPR, Wavin Kpress a SmartFIX, kanalizační šachty TEGRA, potrubí UltraRib2 a X-Stream a systémy pro hospodaření s dešťovou vodou, pro bezvýkopovou pokládku a renovaci kanalizací, vodovodů a plynovodů a pro odvodnění plochých střech.

Wüstenrot hypoteční banka, a.s.

Na hřebenech II 1718/8, 140 23 Praha-Nusle

Poskytování variabilního stavebního spoření, včetně spoření pro děti a mladé. Úroky z úspor a státní podpora. Financování bydlení pomocí úvěrů ze stavebního spoření, překlenovací úvěry, úvěry na financování oprav a rekonstrukcí.

Wienerberger s. r. o.

Plachého 388/28, 370 01 České Budějovice 1

Vyrábíme a prodáváme cihelné bloky POROTHERM pro vnější a vnitřní zdivo včetně broušených cihel Profi, keramobetonové překlady, keramické polomontované stropy, malty, omítky, dále dovážíme lícové cihly, obkladové pásky a dlažební prvky TERCA Klinker.

Winkhaus CR, s.r.o.

Mirošovická 704, 251 64 Mnichovice

WINKHAUS, výrobce a dodavatel celoobvodového bezpečnostního okenního a dveřního kování, patentově chráněných cylindrických bezpečnostních vložek. Výrobce a dodavatel systémů generálního a hlavních klíčů, elektronických systémů řízení a kontroly přístupu do budov. Rodinná společnost s více než 150ti letou tradicí a dvěma tisíci zaměstnanci s pobočkami po celé Evropě.

1
NAŠI PARTNEŘI Další partneři