Metrostav a.s. zajistil dodávku technologie před a za šachtovou pecí pro Kotouč Štramberk

V průběhu uplynulého roku realizovala společnost Metrostav a.s. I. etapu výstavby a dodávky technologií před a za šachtovou pecí ve společnosti Kotouč Štramberk, spol. s r.o. Předmětem výstavby byla realizace skladovacích a dopravních kapacit pro zajištění linky na výrobu vápna.

Kontaktní údaje

Metrostav, a.s.
Koželužská 2246/5, 180 00, Praha-Libeň, Tel.: +420 266 709 110, info@metrostav.cz, Web: www.metrostav.cz

Mohlo by vás zajímat

27.6.2025 / Realizace staveb

Metrostav DIZ: Stavební partner při realizaci revoluční linky Volta pro udržitelnou výrobu

Společnost Metrostav DIZ, závod 8, úspěšně dokončila stavební část projektu rekonstrukce a modernizace výrobní linky v závodě AGC..

17.6.2025 / Realizace staveb

Metrostav DIZ rekonstruuje za provozu kartonáž Mondi Bupak v Českých Budějovicích

Co vzniklo před rokem 2000, raději zbourat a nahradit novostavbou než pracně rekonstruovat, říkají průmysloví developeři. A právě proto..

17.6.2025 / Realizace staveb

Azylový dům v Přerově vznikl v rekordním čase

Na okraji Přerova vyrostl během necelých pěti měsíců nový azylový dům pro lidi bez přístřeší. Jde o dvoupodlažní objekt, který..

15.6.2025 / Realizace staveb

Smíchovské nádraží se promění v moderní dopravní uzel 21. století

Rekonstrukce Smíchovského nádraží za 5,1 miliardy korun je jednou z nejvýznamnějších investic Správy železnic do dopravní..

11.6.2025 / Realizace staveb

Metrostav DIZ převezl do Bratislavy obří části ocelového mostu odkud poputuje do Německa

Startovali z Prahy a měli namířeno do Münsteru. Brzy však nechali Münster daleko před sebou a po několikahodinové jízdě zaparkovali v..

NAŠI PARTNEŘI Další partneři