Živé ukázky stavebních strojů Develon na veletrhu Expo Lesní lom 2023

Rozsáhlou expozici s živými ukázkami strojů nabídla příchozí veřejnosti značka DEVELON, donedávna známá jako Doosan na veletrhu EXPO Lesní lom v Brně-Líšni. Začátkem letošního roku totiž došlo k významné změně na celosvětovém trhu se stavební technikou, kdy se značka oranžových stavebních strojů Doosan přejmenovala právě na DEVELON. Prezentace na veletrhu EXPO se ujal výhradní dovozce strojů DEVELON do České republiky, společnost GARNEA. Podívejte se na vybrané stroje v akci!

.

Kontaktní údaje

DEVELON Česká republika
Neplachov 129, 373 65, Dolní Bukovsko, Tel.: 387 986 413, info@garnea-as.cz, Web: www.garnea-stavebni.cz

Mohlo by vás zajímat

12.9.2023 / Technika

DEVELON uvádí na trh minirypadlo s elektrickým pohonem

- Minirypadlo DX20ZE-7 představuje nejmodernější řešení stroje s elektrickým pohonem - Minirypadlo DX20ZE-7 bude první sériově vyráběné..

19.7.2023 / Technika

Doosan Industrial Vehicle přesouvá distribuční centrum náhradních dílů z Belgie do Německa

Doosan Industrial Vehicle (DIV), přední dodavatel kvalitních strojů pro manipulaci s materiálem, oznámila úspěšný přesun svého..

Stavební stroje DEVELON ovládly veletrh EXPO Lesní lom

Vápencový lom Kalcit v Brně-Líšni se v polovině června proměnil v přehlídku těžké stavební techniky. Více než 100 vystavovatelů..

25.5.2023 / Technika

Společnost DEVELON uvedla na trh nová 6tunová mini rypadla Stage V

Společnost DEVELON (dříve známá jako Doosan Construction Equipment) uvedla na trh nová 6tunová mini rypadla DX62R-7 a DX63-7 splňující..

22.5.2023 / Technika

Stavební stroje DEVELON (dříve Doosan) na EXPO Lesní lom

Začátkem letošního roku došlo k významné změně na celosvětovém trhu se stavební technikou. U nás již poměrně dobře známá..

NAŠI PARTNEŘI Další partneři