Stavební stroje DOOSAN se mění na DEVELON

Začátkem letošního roku došlo k významné změně na celosvětovém trhu se stavební technikou. U nás již poměrně dobře známá značka oranžových stavebních strojů Doosan se přejmenovává na DEVELON. Oranžová barva i typová označení původem jihokorejských strojů zůstávají tak, jak je čeští zákazníci znají. Pod novým názvem značky bude výrobce i nadále poskytovat inovativní produkty a řešení, která překonávají očekávání, a dále upevňovat své postavení globálního lídra v oblasti stavebních strojů.

DEVELON je kombinací anglických slov ‘Develop’ (rozvinout) a ‘Onwards’ (vpřed). Symbolizuje odhodlání společnosti dále inovovat a rozvíjet své produkty pro budoucnost tak, aby maximálně vyhovovaly potřebám zákazníků.

Kontaktní údaje

DEVELON Česká republika
Neplachov 129, 373 65, Dolní Bukovsko, Tel.: 387 986 413, info@garnea-as.cz, Web: www.garnea-stavebni.cz

Mohlo by vás zajímat

12.9.2023 / Technika

DEVELON uvádí na trh minirypadlo s elektrickým pohonem

- Minirypadlo DX20ZE-7 představuje nejmodernější řešení stroje s elektrickým pohonem - Minirypadlo DX20ZE-7 bude první sériově vyráběné..

19.7.2023 / Technika

Doosan Industrial Vehicle přesouvá distribuční centrum náhradních dílů z Belgie do Německa

Doosan Industrial Vehicle (DIV), přední dodavatel kvalitních strojů pro manipulaci s materiálem, oznámila úspěšný přesun svého..

Stavební stroje DEVELON ovládly veletrh EXPO Lesní lom

Vápencový lom Kalcit v Brně-Líšni se v polovině června proměnil v přehlídku těžké stavební techniky. Více než 100 vystavovatelů..

Živé ukázky stavebních strojů Develon na veletrhu Expo Lesní lom 2023

Rozsáhlou expozici s živými ukázkami strojů nabídla příchozí veřejnosti značka DEVELON, donedávna známá jako Doosan na veletrhu EXPO..

25.5.2023 / Technika

Společnost DEVELON uvedla na trh nová 6tunová mini rypadla Stage V

Společnost DEVELON (dříve známá jako Doosan Construction Equipment) uvedla na trh nová 6tunová mini rypadla DX62R-7 a DX63-7 splňující..

NAŠI PARTNEŘI Další partneři