Společenské akce

Veletrh Střechy Praha a výstava Solar Praha připravují pro nadcházející ročník řadu novin

Ačkoliv se vystavovatelé, odborníci i laická veřejnost setkají až na konci ledna, přípravy na 13. ročník veletrhu Střechy Praha a 7. ročník výstavy Solar Praha jsou v plném proudu.

Strukturovaná kabeláž 3M Volition™ nyní na českém trhu - praktický seminář

Společnost 3M, jeden z předních dodavatelů pasivních komponentů pro přístupové telekomunikační sítě v České republice, uvádí na trh výrobky metalické a optické strukturované kabeláže pod označením 3M Volition™.

Alurol CUP Tenis 2010 – 6. ročník - Lhota u Nahořan

4. června 2010 uspořádala společnost ALUROL již 6. ročník sportovně–společenského dne. Jeho hlavní náplní byl především tenisový turnaj ve čtyřhře, kterého se zúčastnilo 13 pozvaných párů z okruhu nejbližších spolupracujících firem.

Veletrh FOR ARCH již přilákal více než pět set vystavovatelů

Na podzim proběhne v pražském veletržním areálu v Letňanech již 21. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH. Ke dni 10. 8. 2010 je přihlášeno 511 vystavovatelů na obsazené čisté výstavní ploše 15 600 m2.

Regulus zve na výstavu FORTHERM 2010

Rádi bychom Vás touto cestou pozvali na veletrh FORTHERM, který bude probíhat 21. – 25. 9. 2010 v Pražském veletržním areálu Letňany společně s 21. ročníkem stavebního veletrhu FOR ARCH.

Veletrh Střechy Praha - již po třinácté

Letos po třinácté si Vás dovolujeme pozvat na veletrh Střechy Praha, který je jediným, takto úzce specializovaným veletrhem v České republice.

Otvorové výplně stavebních konstrukcí

Společnost René Růžička STAVOKONZULT pořádá již V. ročník celostátního odborného semináře Otvorové výplně stavebních konstrukcí, konaného tradičně v Hradci Králové v kulturním centru Aldis ve dnech 21. – 22. října 2010.

Konference Doprava v Euroregionu Neisse-Nisa-Nysa 2010

Více než stovka odborníků na dopravní problematiku všech tří částí Euroregionu Nisa se ve středu 26. května 2010 setkala v multimediálním sále budovy Krajského úřadu v Liberci na konferenci "Doprava v Euroregionu Neisse-Nisa-Nysa 2010".

Výrobky pro silniční infrastrukturu

Společnost René Růžička STAVOKONZULT pořádá první celostátní odborný seminář v Hradci Králové v KC Aldis konaný ve dnech 21. - 22. 9. 2010.

Blesková pomoc Metrostavu při odstraňování následků bleskové povodně

Finanční dar 200 tisíc korun poskytla městu Hrádek nad Nisou bezprostředně po katastrofě společnost Metrostav. Její divize 8 zde provádí revitalizaci historického centra a tak pracovníci firmy cítili solidaritu s postiženými obyvateli, kterou vyjádřili nejen penězi.

Vady oken a dveří se budou řešit v Hradci Králové

Pravděpodobně největší letošní odborné setkání výrobců oken a dveří, montážních firem a dodavatelů komponentů pro výrobu otvorových výplní z Česka a Slovenska bude v říjnu hostit Hradec Králové.

Klub posádek Caterpillar oslaví 15 let své existence ve Velkolomu Čertovy schody

Již 15 let sdružuje strojníky stavebních strojů v České republice Klub posádek Caterpillar. Toto výročí oslaví členové Klubu posádek Caterpillar i další příznivci této značky v sobotu 27. června 2009 v areálu společnosti Velkolomu Čertovy schody, a.s ve Tmani u Berouna.

SIKO otevřelo libereckou prodejnu na přehlídkové mole

Společnost SIKO KOUPELNY otevřelo v pořadí již 23. pobočku. Při slavnostním otevření nové liberecké prodejny SIKO KOUPELNY proběhla ve čtvrtek 29. ledna módní přehlídka jedné z nejznámějších a nejúspěšnějších českých návrhářek, Beaty Rajské. Téměř 200 hostům společenské party sama Beata Rajská představila a okomentovala 32 modelů ze své kolekce pro rok 2009.

Stavby silnic a železnic zvýšily zisk a mění jméno

Dne 1.4.2009 se stali zástupci Stavebních a investorských novin svědky historického okamžiku. Na tiskové konferenci konané v prostorách moderního smíchovského hotelu Anděls oznámilo vedení naší největší stavební společnosti v oblasti dopravního stavitelství, Staveb silnic a železnic a.s., nejen nejnovější hospodářské výsledky za rok 2008, ale také změnu svého názvu na EUROVIA CS, a.s.

Odborné akce, výstavy Wienerberger fórum "vyprodalo" sály

Setkání odborníků "Wienerberger fórum", jehož první ročník uspořádala v lednu společnost Wienerberger cihlářský průmysl v celkem 6 městech, doslova "vyprodalo" sály.

Výstava BAU 2009

Navzdory ne příliš pozitivním zprávám v médiích o vývoji hospodářství v zemích Evropské unie, zaznamenala jedna z největších stavebních výstav starého kontinentu BAU 2009 v Mnichově historický úspěch.

Výstava BAUMA potvrdila, že stavebnictví je oborem s velkou perspektivou

V rámci pravidelné tříleté periody se na Mnichovském výstavišti koná největší veletrh stavebních strojů a techniky na světě - BAUMA.

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři