Společenské akce

Stavební skupina EUROVIA CS má školicí středisko

Společnost EUROVIA CS dnes zahájila provoz vlastního moderního vzdělávacího centra ve Dvoře Králové nad Labem. Kromě pracovníků z Česka bude středisko sloužit také zaměstnancům ze Slovenska, Litvy a Polska.

Řešení rohového okna na Wienerberger fóru nadchlo stavaře i projektanty

Ukázka realizace rohového okna vzbudila mezi odborníky enormní zájem. Už na prvním setkání stavařů v rámci série seminářů Wienerberger fórum, které proběhlo 6. ledna v Českých Budějovicích, si mnoho odborníků vyžádalo podrobnější informace o této poslední novince společnosti Wienerberger.

Společnost Regulus Vás zve na XVIII. ročník výstavy INFOTHERMA 2011

Výstava probíhá ve dnech od 17. až 20. ledna 2011 denně od 9.00 do 18.00 hod. na Výstavišti Černá louka - Ostrava

13. ročník veletrhu Střechy Praha se blíží

Na konci ledna ožije pražské Výstaviště v Holešovicích největším českým veletrhem se specializací na střechy, kde se každoročně setkávají domácí i zahraniční stavební odborníci s veřejností. Souběžně s veletrhem proběhne již po sedmé specializovaná výstava Solar Praha, která je v naší zemi jedinou výstavou zaměřenou na fotovoltaické systémy.

Konference SOVAK ČR Provoz vodovodních a kanalizačních sítí v Plzni

Sdružení vodovodů a kanalizací ČR (SOVAK ČR) pod záštitou Ministerstva zemědělství a Ministerstva životního prostředí uspořádalo ve dnech 9. a 10. listopadu 2010 v Plzni 9. ročník konference Provoz vodovodních a kanalizačních sítí.

Wienerberger fórum 2011 s horkými tématy ve stavebnictví

Už potřetí dostávají odborníci v oblasti stavebnictví možnost se setkat a vyměnit si názory v rámci Wienerberger fóra.

Veletrh Střechy Praha – 13. ročník již na konci ledna!

Za necelé dva měsíce ožije Průmyslový palác na pražském Výstavišti 13. ročníkem mezinárodního veletrhu Střechy Praha a 7. ročníkem specializované výstavy Solar Praha.

Seminář 3D daty k úsporám

Laserové skenování – garantované nejpřesnější kontrolní měření

Kdo chce ušetřit míří na veletrh Aqua-therm

Rozčiluje vás neznalost prodavačů, kteří vám nedokáží fundovaně poradit pro jaký typ kotle, tepelného čerpadla nebo klimatizace se rozhodnout?

Regulus zve na výstavu AQUATHERM 2010

Dovolujeme si Vás touto cestou pozvat na letošní Aquatherm, který bude probíhat 23. - 27. listopadu 2010 v Pražském veletržním areálu Letňany.

Konec dotací na obnovu panelových domů negativně ovlivní stavební průmysl i státní kasu

V průběhu srpna tohoto roku došlo v důsledku úsporných opatření státního rozpočtu k zastavení klíčových programů na podporu revitalizace a modernizace panelových domů.

Veletrh Střechy Praha a výstava Solar Praha připravují pro nadcházející ročník řadu novin

Ačkoliv se vystavovatelé, odborníci i laická veřejnost setkají až na konci ledna, přípravy na 13. ročník veletrhu Střechy Praha a 7. ročník výstavy Solar Praha jsou v plném proudu.

Strukturovaná kabeláž 3M Volition™ nyní na českém trhu - praktický seminář

Společnost 3M, jeden z předních dodavatelů pasivních komponentů pro přístupové telekomunikační sítě v České republice, uvádí na trh výrobky metalické a optické strukturované kabeláže pod označením 3M Volition™.

Alurol CUP Tenis 2010 – 6. ročník - Lhota u Nahořan

4. června 2010 uspořádala společnost ALUROL již 6. ročník sportovně–společenského dne. Jeho hlavní náplní byl především tenisový turnaj ve čtyřhře, kterého se zúčastnilo 13 pozvaných párů z okruhu nejbližších spolupracujících firem.

Veletrh FOR ARCH již přilákal více než pět set vystavovatelů

Na podzim proběhne v pražském veletržním areálu v Letňanech již 21. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH. Ke dni 10. 8. 2010 je přihlášeno 511 vystavovatelů na obsazené čisté výstavní ploše 15 600 m2.

Regulus zve na výstavu FORTHERM 2010

Rádi bychom Vás touto cestou pozvali na veletrh FORTHERM, který bude probíhat 21. – 25. 9. 2010 v Pražském veletržním areálu Letňany společně s 21. ročníkem stavebního veletrhu FOR ARCH.

Veletrh Střechy Praha - již po třinácté

Letos po třinácté si Vás dovolujeme pozvat na veletrh Střechy Praha, který je jediným, takto úzce specializovaným veletrhem v České republice.

Otvorové výplně stavebních konstrukcí

Společnost René Růžička STAVOKONZULT pořádá již V. ročník celostátního odborného semináře Otvorové výplně stavebních konstrukcí, konaného tradičně v Hradci Králové v kulturním centru Aldis ve dnech 21. – 22. října 2010.

Konference Doprava v Euroregionu Neisse-Nisa-Nysa 2010

Více než stovka odborníků na dopravní problematiku všech tří částí Euroregionu Nisa se ve středu 26. května 2010 setkala v multimediálním sále budovy Krajského úřadu v Liberci na konferenci "Doprava v Euroregionu Neisse-Nisa-Nysa 2010".

Výrobky pro silniční infrastrukturu

Společnost René Růžička STAVOKONZULT pořádá první celostátní odborný seminář v Hradci Králové v KC Aldis konaný ve dnech 21. - 22. 9. 2010.

Blesková pomoc Metrostavu při odstraňování následků bleskové povodně

Finanční dar 200 tisíc korun poskytla městu Hrádek nad Nisou bezprostředně po katastrofě společnost Metrostav. Její divize 8 zde provádí revitalizaci historického centra a tak pracovníci firmy cítili solidaritu s postiženými obyvateli, kterou vyjádřili nejen penězi.

Vady oken a dveří se budou řešit v Hradci Králové

Pravděpodobně největší letošní odborné setkání výrobců oken a dveří, montážních firem a dodavatelů komponentů pro výrobu otvorových výplní z Česka a Slovenska bude v říjnu hostit Hradec Králové.

Klub posádek Caterpillar oslaví 15 let své existence ve Velkolomu Čertovy schody

Již 15 let sdružuje strojníky stavebních strojů v České republice Klub posádek Caterpillar. Toto výročí oslaví členové Klubu posádek Caterpillar i další příznivci této značky v sobotu 27. června 2009 v areálu společnosti Velkolomu Čertovy schody, a.s ve Tmani u Berouna.

SIKO otevřelo libereckou prodejnu na přehlídkové mole

Společnost SIKO KOUPELNY otevřelo v pořadí již 23. pobočku. Při slavnostním otevření nové liberecké prodejny SIKO KOUPELNY proběhla ve čtvrtek 29. ledna módní přehlídka jedné z nejznámějších a nejúspěšnějších českých návrhářek, Beaty Rajské. Téměř 200 hostům společenské party sama Beata Rajská představila a okomentovala 32 modelů ze své kolekce pro rok 2009.

Stavby silnic a železnic zvýšily zisk a mění jméno

Dne 1.4.2009 se stali zástupci Stavebních a investorských novin svědky historického okamžiku. Na tiskové konferenci konané v prostorách moderního smíchovského hotelu Anděls oznámilo vedení naší největší stavební společnosti v oblasti dopravního stavitelství, Staveb silnic a železnic a.s., nejen nejnovější hospodářské výsledky za rok 2008, ale také změnu svého názvu na EUROVIA CS, a.s.

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři