ISCO - vysoký standard a kvalita

Stavební společnost ISCO spol. s r. o. byla založena před více než deseti lety. Původně se zaměřovala na drobné rekonstrukce a úpravy bytů a rekonstrukce bytových jader.

Vzduchoizolační odvětrávací systém ztraceného bednění HD-PE deskami LITHOPLAST

Život bez vody si nikdo z nás nedovede představit. Voda jako jedna z nejdůležitějších látek nás provází celým životem.

MATACRYL® - unikátní technologie PUMA

MATACRYL® - unikátní hydroizolační membrána a pojízdná povrchová vrstva pro ochranu nových i rekonstruovaných mostních konstrukcí

Protiplísňový systém Regulitt®

Firma Hydropol ČR, spol. s r.o. se již 13 let zabývá sanací vlhkého zdiva a v tomto oboru se specializovala na moderní bezkontaktní systém odvlhčování zdiva, o kterém jsme naše čtenáře na stránkách časopisu již dříve informovali.

Fatra představuje nové systémy pro solární a vegetační střechy

Jak ukázal největší světový veletrh stavebnictví BATIMAT, současnými trendy ve stavebnictví jsou ekologické solární a zelené střechy.

U významných zakázek pro stavebnictví je dnes Sika již déle než 100 let

V roce 1910, kdy byla zahájena elektrifikace železničního tunelu Svatého Gottharda ve Švýcarsku, se inženýři stavby potýkali se závažným problémem neustálých průsaků vody do nitra tunelu.

TRANSMIX jako moderní logistické a efektivní řešení

Stavebnictví posledních let prochází neuvěřitelně bouřlivým rozvojem díky aplikaci nejmodernějších vědeckých a technických poznatků. Dochází ke stále širšímu využití nových a zdokonalených stavebních hmot.

Minerální ochranný systém nádrží na pitnou vodu - Společnost MC-Bauchemie vyvíjí technolog

Nádrže na pitnou vodu musí být řešeny a realizovány tak, aby nedocházelo k negativnímu ovlivňování vlastností vody z bakteriologického, chemického, fyzikálního a biologického hlediska. Ochranné systémy stavebních objektů určených na pitnou vodu by proto měly mít co nejnižší pórovitost a zároveň vykazovat vysokou těsnost.

Komfort a styl

3M rohože Nomad

200 let Elektroosmózy 20 let Hydropolu

Již 20 let chrání Hydropol starší budovy před zánikem Vážným problémem mnoha budov je vnikající vlhkost do jejich konstrukcí. Jako houba nasává zdivo vlhkost, pokud není chráněno horizontální a vertikální izolací proti zemní vlhkosti.

ČANOS - Česká asociace nedestruktivního odvlhčování staveb

I v jednadvacátém století, v době progresivních stavebních technologií, tvoří značnou část stavebního fondu objekty starší, jejichž technický stav je třeba udržovat na přijatelné úrovni. Jedním ze základních předpokladů úspěchu v této oblasti je zajištění těchto staveb v suchém, přesněji řečeno přijatelně vlhkém stavu.

Sika nabízí svým partnerům zázemí silné firmy

Současné období světové finanční krize je charakteristické hledáním určitých prvků jistoty a stability. Firmy mobilizují, snaží se optimalizovat své personální složení, strukturu výrobních procesů, finančních toků i zákaznické sítě.

Fóliové materiály firmy CARLO BORSA

Před několika lety se na našem trhu poprvé objevily fóliové izolační materiály italské firmy CARLO ­BORSA. Jedná se o flexibilního výrobce s menší kapacitou produkce, schopného ihned reagovat na specifické požadavky zákazníků.

Nejčtenější články
Zobrazit nejčtenější články

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři