Nový sběrnicový kabel UNITRONIC® BUS HEAT 6722 pro užitková vozidla

Představujeme Vám nového člena rodiny UNITRONIC®, kabel UNITRONIC® BUS HEAT 6722. Název se možná zdá krkolomný, ale zahrnuje v sobě účel, pro který jsme kabel vyvinuli. Podívejme se na to proto pěkně popořadě…

Nový sběrnicový kabel UNITRONIC® BUS HEAT 6722 pro užitková vozidla

Značka UNITRONIC® nás zavede mezi aplikace zahrnující přenos nízkofrekvenčních signálů, sběrnicových systémů či systémů pro přenos signálů ve vozidlech určených pro přepravu osob. Slovo BUS nás potom jednoznačně utvrdí v tom, že se jedná o kabel pro provozní sběrnici (konkrétně pro CAN BUS). A konečně se dostáváme k poslední části názvu kabelu - HEAT 6722. Nejedná se o žádnou šifru, ale o označení testu dle ISO 6722, jehož splnění umožňuje tyto kabely bezpečně použít ve vozidlech určených pro přepravu osob dle nařízení UNECE-R 118.01.

Tyto kabely jsou však vhodné pro bezpočet dalších aplikací, kde může vyniknout jejich konstrukce duše kabelu do hvězdicové čtyřky. Díky tomu lze použitím těchto kabelů ušetřit až 40 % potřebného místa.

Další nespornou výhodou kabelů je široký teplotní rozsah umožňující použití až do +105 °C, tedy do teplot běžných pro motorovou část vozidel pro přepravu osob nebo užitkových vozidel.

Fotogalerie

Kabel UNITRONIC® BUS HEAT 6722
Firma

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři