Vitální tašky Terran

Společnost Mediterran CZ, jediný dodavatel na českém trhu střešních krytin, který je schopen na své produkty poskytovat padesátiletou záruku, opět rozšířil nabídku. Sortiment betonových tašek Terran byl obohacen novými barevnými odstíny a technologií označovanou jako EVO.

Vitální tašky Terran

Jde o precizní dvojnásobnou povrchovou úpravu kvalitního probarveného betonu, jejíž zásluhou dostává střešní taška ještě větší vitalitu. Ta se projevuje zejména exterémně dlouhou životností tašky, její vodotěsností a mrazuvzdorností.

Nová střešní taška Synus EVO v sobě spojuje výhody žádané krytiny Synus, umocněné právě vzpomínanou velmi důkladnou povrchovou úpravou. Zaujme svým jedinečným vlnitým profilem, který připomíná sinusoidu, a nízkou hmotností představuje ideální řešení hlavně pro rekonstrukce starších domů. Zásluhou svého elegantního tvaru však může být zajímavou volbou také pro novostavby. Dostupná je tato krytina ve čtyřech barevných vyhotoveních – korall (cihlově červená), merlot (višňově červená), mocca (hnědá) a carbon (černá).
Jinou výjimečností sortimentu Terran je Zenit EVO, plochá střešní taška, která je stavebníkům k dispozici dokonce v pěti různých vyhotoveních. Jde o velmi moderní a žádanou krytinu. Doslova šperkem každé střechy má ambice se stát zejména typ Břidlice, povrchem imitující přírodní kámen.

www.mediterran.cz

Fotogalerie

Firma

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři