Veletrh FOR ARCH poskytne návštěvníkům odborné poradenství na nejrůznější stavební témata

Mezinárodní veletrh FOR ARCH, který se uskuteční na konci září, bude mít letos pro návštěvníky připraveno také nezávislé STAVEBNÍ PORADENSKÉ CENTRUM (SPC), kde jim odborníci bezplatně zodpoví otázky týkající se jak právních norem, tak praktických řešení staveb.

Veletrh FOR ARCH poskytne návštěvníkům odborné poradenství na nejrůznější stavební témata

Veletrh FOR ARCH 2016, který se uskuteční ve dnech 20. až 24. září v areálu PVA EXPO PRAHA, se bude krom prezentace nejnovějších trendů ve stavebnictví věnovat také poradenské činnosti. V rámci veletrhu proto bude ve VSTUPNÍ HALE II připraveno nezávislé STAVEBNÍ PORADENSKÉ CENTRUM (SPC), v němž odborníci bezplatně zodpoví návštěvníkům dotazy z oblasti stavebnictví. Mezi základní témata, která bude SPC pokrývat po celou dobu veletrhu, bude patřit stavební zákon, konstrukční řešení včetně bezbariérových přístupů, výběr stavebních materiálů i technického zařízení budov. Nebude samozřejmě chybět ani téma stavebních vad a jejich odstranění.

Každý den nadcházejícího veletrhu For Arch bude nově věnován jinému aktuálnímu tématu a tento koncept bude podporovat i SPC. V úterý 20. září tak bude odpovídat na otázky ohledně kvality materiálu a výrobků, odpovídajících právních předpisů a prerekvizitami pro uvedení výrobků na evropský trh. Středa 21. září se zaměří na energetiku budov, tepelnou techniku, kvalitu vnitřního prostředí a obnovitelné zdroje energie. Čtvrtek 22. září bude věnován odbornému vzdělávání na středních školách i celoživotnímu vzdělávání v rámci stavebních profesí. V pátek 23. září přijde na řadu fenomén „chytrý dům“ a konstrukční řešení zajišťující optimální komfort obyvatel a maximální energetickou efektivitu. Závěrečný den veletrhu, v sobotu 24. září, se bude poradenské centrum zabývat problematikou staveb svépomocí, jejich přípravou, řízením a odpovídajícím technickým dozorem včetně řešení sporů při uzavírání staveb.

www.forarch.cz

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři