Program veletrhu FOR ARCH nabídne letos poprvé různá denní témata

V pořadí sedmadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se uskuteční na konci září v areálu PVA EXPO PRAHA, bude mít opět velmi bohatý a nabitý program. Poprvé se na něm také představí koncepce různých denních témat, včetně tematicky laděných odborných konferencí a specializovaných poraden.

Program veletrhu FOR ARCH nabídne letos poprvé různá denní témata

Největší český stavební veletrh FOR ARCH není pouze jednorázovou akcí, ale naopak projektem s celoroční působností s dlouhodobými projekty jako jsou soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO, soutěž mladých architektů Young Architect Award (YAA) nebo cena Architekt roku. Vrcholem sezóny je pak samozřejmě veletrh samotný, který se i letos uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA ve dnech 20. - 24. září.

Novinkou oproti předchozím ročníkům budou denní témata pokrývající významné trendy moderního stavitelství. V průběhu veletrhu se tak budou moci návštěvníci seznámit s problematikou kvality výrobků a materiálů, energetickou náročnosti budov a koncepcí větrání, podporou odborného vzdělávání ve stavebnictví, fenoménem „chytrý dům“ a se stavbou svépomocí spolu se specifickými pracovními postupy. Zároveň bude také k dispozici STAVEBNÍ PORADENSKÉ CENTRUM, v němž v rámci jednotlivých denních témat odborníci poradí, jak na věc.

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři