Luxusní bytové prostory v historickém centru Prahy jsou na prodej!

Historické centrum Prahy dnes patří k nejatraktivnějším a nejvyhledávanějším adresám nejen u nás doma, ale i ve střední Evropě. Není proto žádným překvapením, že prostory v této lokalitě, ať již k bydlení či podnikání se hledají jen ztěžka. A pokud se přece jen objeví, pak mají cenu zlata.

Luxusní bytové prostory v historickém centru Prahy jsou na prodej!

Platí to i o nádherném bytu dispozice 3+kk v ulici Kozí, která patří k prestižním adresám Starého Města. Nachází se totiž pouhých pár desítek metrů od Staroměstského náměstí a Pařížské ulice. Romantická fasáda domu je znakem historické Prahy a interiér si zachoval mnoho dobových prvků. Byt ve třetím patře nabízí prostorný obývací pokoj s arkýřem a kuchyňskou částí (situováno do ulice), ze vstupní haly jsou přístupné dvě ložnice (jedna s vlastní koupelnou), koupelna a WC. Ložnice s koupelnou má balkon s výhledem do klidného a velkého vnitrobloku. Podlahy mají masivní dřevěné parkety, vestavěné skříně jsou v hale a kuchyň je zařízená. Společné prostory jsou po rekonstrukci, dům má nový výtah a aktuálně probíhá realizace půdní vestavby.

Cena bytu činí 17,7 miliónu Kč včetně DPH. Byt prodává společnost Lexxus Norton. A co říci závěrem? Stačí se podívat jen na fotografie těchto prostor s úžasnou atmosférou a každému musí být jasné pouze jediné. Jedná se o příležitost, která se v budoucnu bude opakovat skutečně jen těžko.

Ivo Románek

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři