Společnost GIENGER spol. s r.o. se síti jejich koupelnových studií Elements jsou dlouholetými podporavateli zlínského workshopu mladých designérů s názvem Zlín Design Week. V jeho rámci nyní probíhá ve zlínském studiu Elements výstava Identita, která byla prezentována na akci Milan..

Novinky v oblasti tepelných čerpadel, větrání budov i instalačních systémech. Skončil ...

... Aquatherm 2024. V uplynulém týdnu skončila největší výstava vytápěcí, větrací, sanitární a energetické techniky Aquatherm 2024...

Minib na ISH 2023 představil novou řadu nízkoteplotních konvektorů Gaia

Zájemci o novinky v oblasti vytápění a vzduchotechniky se mohli v polovině března opět po čtyřech letech setkat se zástupci české..

Premiér Fiala a další významní hosté poklepali na základní kámen stavby Biopharma Hub MUNI

Za účasti předsedy vlády ČR Petra Fialy, ministra školství Mikuláše Beka, členů akademické obce a zástupců stavebních realizačních..

29.2.2024 / Společenské akce

Ozvěny BKT Summitu - Revize směrnice EU o energetické náročnosti budov

Zajímavou přednášku na téma Revize směrnice EU o energetické náročnosti budov si pro posluchače konference s názvem BKT Summit pořádanou..

BKT Summit Rehau představil cestu k udržitelnému vytápění a chlazení budov

Více než dvě stovky odborníků ze Slovenské a České republiky se sešly v Bratislavě aby diskutovali na téma využití a výhod BKT..

Konference Samsung Climate Solutions Day představila nové tepelné čerpadlo EHS Mono R290

Ve středu 18. října proběhla v moderních prostorách hotelu Passage v Brně konference nazvaná Samsung Climate Solutions Day. Hlavní roli zde..

Společnost Gienger představila na výstavě For Arch 2023 fotovoltaické systémy a ...

...alternativní zdroje energií. Pro návštěvníky FOR ARCHU připravila expozici, na které případní zájemci mohli získat informace o..

Ford Trucks otevřel nové servisní centrum v Otrokovicích na Zlínsku

Ford Trucks jde i nadále cestou neustálého zkvalitňování služeb zákazníkům. Svědčí o tom i otevření zbrusu nového servisního centra..

Živé ukázky stavebních strojů Develon na veletrhu Expo Lesní lom 2023

Rozsáhlou expozici s živými ukázkami strojů nabídla příchozí veřejnosti značka DEVELON, donedávna známá jako Doosan na veletrhu EXPO..

Výrobce armatur pro sanitární prostory Schell slaví 25 let na českém trhu

Ve čtvrtek 1. června oslavila německá společnost Schell v Chateau Kotěra v Ratboři u Kolína 25. výročí oficiálního působení na..

Výherní tombola z veletrhu Gienger SHOW novinek 2023 zná své vítěze

Veletrh SHOW Novinek 2023 pořádá velkoobchod TZB Gienger s.r.o. ve dvouletém periodickém cyklu. Součástí akce, která se v letošním roce..

Gienger SHOW Novinek 2023 přilákala rekordní počet odborníků

V rozhovoru s ředitelem společnosti Gienger s.r.o., panem Ing. Vitězslavem Hanákem, která se specializuje na velkoobchodní prodej TZB se..

Expozice firmy Reflex na ISH 2023 řešila udržitelnost, komfort a energetickou účinnost

Na letošním veletrhu ISH ve Frankfurtu nemohl chybět tradiční německý výrobce expanzní techniky a zařízení pro doplňování a..

Hitachi představila na ISH 2023 nové hydrosplitové tepelné čerpadlo Yutaki H Combi

Expozice společnosti Hitachi na letošním veletrhu ISH ve Frankfurtu byla zaměřena převážně na tepelná čerpadla. Tím nejzajímavějším..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další >
NAŠI PARTNEŘI Další partneři