Knauf oslavil 20 let od svého založení v ČR

Oslavy, která proběhla v areálu společnosti Knauf v pražských Letňanech, se zúčastnil také majitel společnosti p. Nikolaus Knauf, ředitel..

4.5.2012 / Společenské akce

Czech Golf Building Cup 2012 zná své vítěze

Firmy Kadamo, Spedos, Wachal a Stavební a investorské noviny uspořádaly ve Slavkově u Brna tradiční golfový turnaj pro stavaře - Czech Golf..

Modulový systém Touax je prověřen rokem provozu mateřské školky v Poříčanech

V polovině března naše redakce zavítala do mateřské školky v Poříčanech, kde se konal seminář, který se týkal hodnocení vhodnosti..

V Praze skončil čtrnáctý ročník veletrhu Střechy Praha

Návštěvníci veletrhu Střechy Praha si mohli na vlastní oči prohlédnout novinky v sortimentu firem vyrábějících střešní krytiny,..

Ozvěny Wienerberger fóra 2012

Podívejte se na zajímavé postřehy účastníků Wienerberger fóra 2012 z pražského divadla ABC. Společnost Wienerberger cihlářský průmysl..

Wienerberger fórum se těší velkému zájmu projektantů

Projektanti, architekti a další odborná veřejnost projevují nebývalý zájem o revoluční cihly plněné vatou Porotherm T Profi, které..

Ozvěny Beton University

Rozhovor s Jakubem Šimáčkem - obchodním manažerem společnosti TBG Metrostav.

Ozvěny Beton University

Rozhovor s Jakubem Šimáčkem - obchodním manažerem společnosti TBG Metrostav.

Sir Bamford navštívil Terramet

Podívejte se nejen na exkluzivní rozhovor tvstavu s majitelem a synem zakladatele JCB, sirem Anthony Bamfordem, ale i na jedinečné záběry z..

Proběhla další akce v rámci projektu Beton University

Specializované školení o betonu se uskutečnilo tentokrát v pražském hotelu Olympik. Více v rozhovoru s Ing. Janem Veselým - marketingovým..

17.10.2011 / Společenské akce

53. mezinárodní strojírenský veletrh potvrdil pozitivní ekonomický vývoj průmyslu

Podívejte se na reportáž z MSV v Brně, kde se prezentovalo více než 1600 firem a to zejména odborné veřejnosti. Návštěvnost veletrhu se..

Chcete být "in" v oblasti betonů? Naučí Vás to na seminářích Beton University!

Letos probíhá již 2. ročník úspěšného semináře Beton University, který pořádá společnost Českomoravský beton, a.s. Za velké..

6.9.2011 / Společenské akce

V Benátkách nad Jizerou proběhl golfový turnaj TV STAV TOUAX CUP

Redakce Stavebních a investorských novin uspořádala společně se společností Touax golfový turnaj na hřišti v Benátkách nad Jizerou...

30.5.2011 / Společenské akce

V Brně proběhl veletrh WATENVI

Reportáž z mezinárodního vodohospodářského a ekologického veletrhu, který se uskutečnil od 24.-26.5. 2011 na brněnském výstavišti.

Chcete na víkend Jaguára s plnou nádrží? Soutěžte s firmou SIKA!

Společnost SIKA CZ s.r.o. pořádá pro své zákazníky soutěž o víkend s Jaguárem s plnou nádrží. Soutěž probíhá ve dvou na sobě..

NAŠI PARTNEŘI Další partneři