Veletrh Střechy Praha přinesl řadu novinek

16. ročník veletrhu Střechy Praha proběhl 23. až 25. ledna 2014 v PVA EXPO PRAHA Letňany. Veletrh střešních krytin, materiálů,..

7.1.2014 / Společenské akce

Metroprojekt pořádal tradiční předvánoční setkání s obchodními partnery

Jako každý rok i letos se konalo 4. prosince v prostorách Národního domu na Smíchově při příležitosti svátku svaté Barbory..

60. narozeniny SUDOP Praha, a.s. rozzářilo vystoupení Anety Langerové

V uplynulých dnech proběhla v prostorách Kaiserštejnského paláce oslava 60. výročí založení projektové, inženýrské a konzultační..

Situaci v dopravním stavitelství řešili odborníci na 21. Silniční konferenci

Situace v silničním a železničním stavitelství není nikterak růžová. O tom, zdali se blýská na lepší časy, se přijeli přesvědčit..

2.5.2013 / Společenské akce

Czech golf building Cup 2013 zná své vítěze

Společnosti Omlux, Spedos, Wachal a Stavební a investorské noviny pořádaly v pořadí již pátý ročník prestižního golfového turnaje..

JCB představilo na Baumě 2013 v Mnichově několik novinek

Redakce tvstavu navštívila na Baumě 2013 stánek JCB. Nejprve nám společnost představil pan Mark A. Telleck za JCB. Ing.Zeman, zástupce..

19.3.2013 / Společenské akce

ISH potvrdil svou pozici hlavního světového veletrhu se zaměřením na oblast energie a vody

27. ročník ISH ve Frankfurtu je již minulostí. Podívejte se, jak probíhala největší celosvětová výstava, jejímž hlavním témetam bylo..

Wienerberger fórum 2013 vyvrcholí v Bratislavě

Již pátý ročník Wienerberger fóra je s velkým úspěchem pro letošní rok u konce. Turné vyvrcholí 7.2. 2013 v Bratislavě. Co se letos..

S koupí tepelného čerpadla ušetříte

Pan Josef Slováček, prezident Asociace pro využití tepelných čerpadel (AVTČ), odpovídá v rozhovoru na to, jaké má asociace hlavní cíle,..

9.1.2013 / Společenské akce

5. ročník Wienerberger Fóra 2013

Rozhovor s Ing. Romanem Šulistou - vedoucím projektu Porotherm Dům o odborných seminářích Wienerberger Fóra nyní pořádaných i na..

LIVETHERM - inteligentní stavební systém pro lidi s vlastním názorem

Betonové stavby - group s.r.o. představily pro širokou odbornou veřejnost inteligentní stavební systém „LIVETHERM“ a další produkty ve..

6.11.2012 / Společenské akce

Českomoravský beton pokřtil svůj kalendář na rok 2013

Podívejte se na křest kalendáře společnosti Českomoravský beton, který volně navazuje na loňské dvacáté výročí působení firmy na..

3. ročník Beton University se osvědčil

Vedoucí marketingu společnosti Českomoravský Beton - Ing. Jan Veselý v rozhovoru hodnotí ohlas odborné veřejnosti související s tématy,..

ForArch 2012 zaznamenal zvýšený zájem vystavovatelů

Své produkty zde představily mj. společnosti Wienerbeger, KM Beta a Best.

Knauf oslavil 20 let od svého založení v ČR

Oslavy, která proběhla v areálu společnosti Knauf v pražských Letňanech, se zúčastnil také majitel společnosti p. Nikolaus Knauf, ředitel..

NAŠI PARTNEŘI Další partneři