Hyster slaví výročí a přiváží novinky

Před více než osmdesáti lety se zrodila značka Hyster. Světově známý a uznávaný výrobce manipulační techniky získal za tu dobu mnoho zkušeností, které se promítají do každého nově vyrobeného stroje označeného žlutočerným logem.

Drtič značky MFL pomáhá v lomu Libá

Nový mobilní čelisťový drtič značky MFL STE 108-75/T-RR slouží od podzimu při práci v čedičovém lomu Libá u Chebu.

Rychle stavitelný jeřáb LIEBHERR 81 K představen

Společnost LIEBHERR byla založena v roce 1949 a v České republice působí již jedenáctým rokem. Cílem společnosti je poskytovat podporu svým obchodním partnerům a to formou prodeje a pronájmu nových a použitých stavebních strojů a jediného autorizovaného servisu přímo od výrobce.

Mobilní jeřáby LIEBHERR od společnosti KLIMEX CZ spol. s r.o.

Firma KLIMEX od roku 1991 zatupuje světoznámého německého výrobce mobilních jeřábů LIEBHERR Werk Ehingen GmbH. V oblasti stavebních strojů je společnost volným dealerem a během několika let rozšířila svoji působnost na všechny regiony České republiky.

Caterpillar prodal nejvíce dieselgenerátorů v Evropě

Jednička na trhu stavebních strojů a energetických zařízení, společnost Caterpillar Inc., získala ocenění za prodej dieselgenerátorů od konzultační společnosti Frost & Sullivan. V průběhu roku 2009 tvořily prodeje značky Caterpillar téměř jednu čtvrtinu evropského trhu s dieselgenerátory.

Caterpillar představuje nové smykem řízené nakladače série B3

Společnost Caterpillar představuje novou sérii B3 smykem řízených nakladačů s vyšší bezpečností, spolehlivostí a komfortem. Modely nakladačů 242B3 a 257B3 mají a zvýšený výkon. Nové smykem řízené nakladače série B3, kolové, s typovým označením 216B3, 226B3, 236B3, 242B3, a pásové 247B3 a 257B3 mají vylepšenou konstrukci, silnější motor, výkonnější hydraulickou soustavu, vyšší spolehlivost a výkon.

Phoenix-Zeppelin představil komunální techniku Caterpillar

Komunální techniku předvedla společnost ­Phoenix -Zeppelin na dvou veletrzích. Stroje značky Caterpillar viděli návštěvníci 14. česko-slovenského veletrhu komunální techniky v Jičíně a také 10. mezinárodního silničního veletrhu v Pardubicích.

Vyzkoušejte a porovnejte: dampr Cat 772

Společnost Phoenix-Zeppelin připravila pro své zákazníky v rámci programu Vyzkoušejte a porovnejte první demo dampru Caterpillar 772. Až do konce letošního roku si zákazníci mohou po dobu tří týdnů ověřit nasazení tohoto stroje přímo ve svém provozu.

The Cat Rental Store - největší půjčovny strojů v ČR

Svou velikostí a nabídkou služeb patří půjčovny strojů společnosti Phoenix-Zeppelin The Cat Rental Store mezi největší v České republice.

Phoenix-Zeppelin předvedl v Jičíně komunální techniku

Stroje Caterpillar vhodné pro použití v komunální technice se předvedly na 14. Česko- -slovenském veletrhu komunální techniky v Jičíně pořádaném společností Kobit, spol. s r.o.

Univerzální stavební stroj rýpadlo-nakladač a jeho expanze do dalších činností

Všestranné využití strojů typu rýpadlo-nakladač na stavebních akcích po celém světě je obecně známo.

TERRAMET s novinkou na Dnech komunální techniky v Jihlavě

Dne 17. června 2010 proběhl pod záštitou hejtmana kraje Vysočina již druhý ročník „Dne komunální techniky“. Kraj Vysočina na této akci byl zastoupen náměstkem hejtmana pro oblast dopravy a majetku panem Ing. Liborem Jouklem, který inicioval první ročník těchto dnů.

Novinky SCHWING Stetter na veletrhu bauma 2010

Koncern SCHWING Stetter, přední světový výrobce technologií pro výrobu, dopravu a recyklaci betonových a maltových směsí, představil na veletrhu bauma 2010 kromě inovovaných tradičních produktů i několik horkých novinek.

Phoenix-Zeppelin dodal nové stroje Caterpillar společnosti Metrostav

Tři nové stroje Caterpillar převzala během března a dubna akciová společnost Metrostav od výhradního dodavatele stavebních strojů této značky, společnosti Phoenix-Zeppelin.

Telematika CareTrack nyní ve standardu všech nových stavebních strojů Volvo nad 12 tun

CareTrack se stal součástí standardní výbavy nových stavebních strojů Volvo nad 12 tun*, tzn. kolových nakladačů, kloubových damprů, rýpadel a grejdrů - a to zdarma bez jakýchkoliv poplatků po dobu 3 let**.

Mini rýpadla JCB? Překvapí Vás!

Expozice společnosti JCB na letošní výstavě Bauma v Mnichově rozhodně nešla přehlédnout.

Strategie JVS se nemění: Stálá inovace ve všech oblastech

20letá sázka na inovace napříč firmou a specializace na rychlostavitelné věžové jeřáby se společnosti JVS vyplácí.

Komatsu představí na letošní výstavě Bauma poprvé v Evropě pásové rýpadlo PC 200-8 Hybrid

Mezinárodní stavební veletrh Bauma v Mnichově je největší přehlídkou stavebních strojů a techniky na světě.

Na veletrhu BAUMA 2010 představí Caterpillar 60 strojů

Na mezinárodním stavebním veletrhu Bauma 2010 v Mnichově se již tradičně představí výrobce stavebních strojů a motorů značky Caterpillar.

Kompaktní kolové nakladače Volvo - síla s tradicí

Společnost Volvo zdokonaluje koncepci kolového nakladače od té doby, co jej stvořila, a to více než před padesáti lety. Tiché, rychlé, bezpečné a víceúčelové stroje série F nastavují zcela nový standard.

Českým stavbařům pomáhají nová tunelová rýpadla Caterpillar

Dva unikátní stroje značky Caterpillar pomáhají od konce loňského roku českým stavbařům.

Terramet uzavřel exkluzivní smlouvu o prodeji pojízdných kompresorů značky KAESER

Značka kompresorů KAESER je na českém trhu známá již několik let jak v oblasti stavebnictví tak i průmyslu. Společnost KAESER KOMPRESSOREN patří v současné době mezi tři největší výrobce pojízdných a stacionárních kompresorů na světě a sortiment nabízených strojů neustále zdokonaluje, doplňuje a rozšiřuje.

Terramet představil ve velkolomu v Ševětíně stroje řady JCB Heavy Line

Ve velkolomu společnosti Kámen a Písek, spol. s r. o. v Ševětíně se ve dnech 25. 3. 2010 - 26. 3. 2010 uskutečnil předváděcí den společnosti Terramet.

Spolehlivost řešení

Současná doba klade stále větší nároky na rychlost a kvalitu práce. Boj o zakázky a zákazníky nás neustále nutí nabízet lepší a spolehlivější řešení.

Nové pásové dozery Komatsu D65-16

V současné době uvádí firma Komatsu na evropský trh inovovaný model dozeru D65EX/WX/PX-16, navazující na úspěšné dozery D65EX/PX-15. Stroj hmotnostní kategorie 21 tun měl světovou premiéru na výstavě Intermat 2009.

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři