Energetika

Chceme, aby se na nás investor mohl obrátit i za 10 let

Fotovoltaické elektrárny rostou na území České republiky jako houby po dešti. V poslední době vznikla celá řada společností, které nabízejí výstavbu FVE, resp. dodávku realizace "na klíč". Patří k nim i společnost NWT Solar.

Bramac představuje: Fólie Clima Plus S a nové akumulační nádrže Compact Hygiene

Dva nové způsoby, jak šetřit energii, finance i životní prostředí. Společnost Bramac přichází na trh s novinkami, jež pomohou šetřit životní prostředí i Vaše finance.

Mikroturbína a její využití pro výrobu marginálního množství elektrické energie

Vodní mikrozdroje jsou předmětem zájmu mnoha oborů a v poslední době nezůstává stranou ani jejich energetický potenciál. Souvisí to především s otázkami energetického zásobování jednotlivých spotřebních míst, ale také s globálními možnostmi efektivního využívání různých obnovitelných zdrojů energie.

Snažíme se nabízet nejen samotný výrobek, ale systém

odpovídá na jednu z položených otázek ředitel jablonecké firmy TITAN-METALPLAST s.r.o., pan Jiří Guth, se kterým jsme si v polovině měsíce září měli možnost popovídat o aktuálním dění ve společnosti, ale i připravovaných novinkách.

MPSJ spol. s r.o. - výroba a prodej kompenzátorů, sestav potrubního uložení a zakázková st

MPSJ spol. s.r.o. byla založena v roce 1999 společností "Modřanská potrubní a.s" a obchodní firmou "SIJO" stavební a obchodní spol. s.r.o. a zabývá se výrobou a prodejem pryžových i vlnovcových ocelových kompenzátorů pro kompenzování výchylek a snížení hlučnosti a vibrací v potrubních systémech, výrobou potrubního uložení a zakázkovou strojírenskou výrobou.

Březovské vodovody - významné zdroje pitné vody pro Brno

Již koncem 19. století se soustředila pozornost vodohospodářů na jižní část Českotřebovské vrchoviny, vyznačující se velkými zásobami puklinových podzemních vod v komplexu křídových pískovcových vrstev, jako perspektivní možnost řešení kritické situace v zásobování vodou stále rostoucího města Brna.

Historie a rozvoj kolektorů na území hl. m. Prahy

Myšlenka ukládání inženýrských sítí do kolektorů není v Evropě žádnou novinkou. Již v roce 1863 byla zahájena výstavba kolektorové sítě v Londýně, v roce 1920 v Curychu a v letech 1928 - 1929 v Berlíně.

Úspora stavebních nákladů při výstavbě vodovodních a kanalizačních sítí

Použitím trub z tvárné litiny Buderus OCM/ZMU s obalem cementovou maltou. Trouby z tvárné litiny jsou zevnitř dostatečně chráněny vyložením z cementové malty z vysokopecního cementu pro vodovody, resp. hlinitanového cementu pro kanalizace.

Fotovoltaická elektrárna Žešov

Na trhu fotovoltaiky působí firma CZ-elektronika jako spolehlivý partner pro výstavbu FV elektráren založených na technologii pesos® a solárních modulech SHARP a EGING. Důkazem toho je další úspěšně realizovaná FVE v Žešově u Prostějova.

Solární systémy - moderní šetření

V České republice roste v poslední době poptávka po solárním zařízení.

Nový zdroj 660 MW v elektrárně Ledvice

Popis stavby: Záměrem stavby je realizace nového uhelného bloku 660 MW včetně souvisejících stavebních objektů a technologických celků.

Progresivní metoda k úspoře obnovitelných zdrojů energie

Geotermální radiální vrty - inovační systém Nový, inteligentní způsob získávání zemního tepla

Nebojte se s námi konzultovat Vaši energetickou budoucnost

říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny Ing. Jana Šebestová, vedoucí divize Solar společnosti Schüco.

Nabízíme kompletní systém pro fotovoltaické elektrárny

říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny Ing. Martin Obst, obchodní manažer společnosti CZ-elektronika s.r.o.

Dodáváme víc než fotovoltaické panely - Elfetex

Váš elektrotechnický partner.

Nejčtenější články
Zobrazit nejčtenější články

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři