Společnost SATPO obnovila investice do existujícího bytového fondu pod značkou City Home

Developerská společnost SATPO kromě výstavby prémiových nemovitostí v širším centru Prahy obnovila investice do existujícího bytového fondu v atraktivních lokalitách Prahy pod značkou City Home. V objemu přes 500 miliónu korun skupina SATPO úspěšně emitovala dluhopisy na investice do rozšíření svého nemovitostního portfolia v roce 2017.

Společnost SATPO obnovila investice do existujícího bytového fondu pod značkou City Home

„Intenzivně se věnujeme akviziční činnosti, kupujeme buď celé činžovní objekty či jednotlivé podíly.“ říká obchodní ředitelka společnosti SATPO, Irena Houžvičková, a pokračuje: „V bytových domech pod značkou City Home provádíme základní stavební úpravy, které nevyžadují legislativní proces, pro další prodej. Vlastníkům nemovitostí nabízíme komplexní realitní a developerské služby, zakládáme si na spokojenosti svých klientů a investorů.“


 

Pod značkou City Home nabízíme v činžovních domech k prodeji ateliéry, bytové jednotky s dispozicí 1+kk až 4+kk, ať už pro účely vlastního bydlení či za účelem dlouhodobé investice. Nechybí ani nabídka komerčních prostor pro vlastní podnikání. Příkladem lze uvést bytový dům Dvorecké náměstí v pražské čtvrti Podolí či bytový dům Ruská ve stejnojmenné ulici na Praze 2. U obou bytových domů v detailu či v celkovém pojetí převážně dominují prvky purismu, nadčasový design ze 30. let dvacátého století prezentuje funkcionalistickou čistotu a jednoduchost progresivních materiálů jako je beton a ocel, jež jsou i dnes považovány za nadčasovou klasiku.

 

Kompletní akviziční činnost stejně jako prodej nemovitostí včetně široké nabídky poskytovaných služeb zajišťuje zkušený tým odborníků společnosti SATPO management, s.r.o. Aktuální přehled nemovitostí je prezentován v prodejním centru City Home na adrese Holečkova 3331/35, Praha 5 či prostřednictvím www.city-home.cz .

V roce 2018 dosáhl prodej činžovních bytů pod značkou City Home výši 200 miliónů korun a na letošní rok plánuje společnost prodej bytových jednotek ve výši přes 250 miliónů korun.


 

O SPOLEČNOSTI SATPO

Společnost SATPO v letošním roce slaví 25 let své existence. Realitní činnost od roku 1994 zaměřenou na Prahu a blízké okolí o tři roky později rozšířila o půdní vestavby činžovních domů a dále pak o investice do existujícího bytového fondu a správy majetku. Výstavbu menších a středních rezidenčních projektů v pražských prémiových lokalitách společnost SATPO zahájila o šest let později a aktivity z oblasti správy nemovitého majetku a zprostředkování prodeje nemovitostí přenechala svým obchodním partnerům.

Od roku 2001 společnost SATPO úspěšně realizovala 12 rezidenčních projektů a devět půdních vestaveb v centru Prahy. V součtu se jedná o zhruba tisíc bytových jednotek. Získaná ocenění v prestižních soutěžích jako je Best of Realty v roce 2011 za developerský projekt Rezidence Švédská či mezinárodní ocenění MIPIM 2017 za projekt Rezidence Sacre Couer2 svědčí o tom, že společnost SATPO má dlouholeté zkušenosti v oblasti přípravy, řízení výstavby a prodeje rezidenčního bydlení. Investice do existujícího bytového fondu pod značkou City Home v atraktivních pražských lokalitách společnost SATPO opět obnovila v roce 2017.

Veškeré odborné zázemí spojené s pořízením a financováním nového bydlení, klientské změny a interiér na klíč jsou nedílnou součástí nabídky pro klienty, obchodní tým je zkušeným rádcem při výběru nového bydlení v příjemném prostředí prodejního centra SATPO, které se nachází přímo v sídle společnosti. Pro majitele a investory nemovitostí nabízí společnost i komplexní realitní a developerské služby.

Společnost SATPO je aktivním členem mnoha odborných sdružení a organizací jako jsou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí, Asociace developerů, aj., podporuje vývoj kvalitního developmentu ve stavebním průmyslu a na trhu s nemovitostmi.

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři