Společnost LEXXUS nyní nabízí hned několik atraktivních projektů pro rodinné bydlení

Společnost Lexxus patří již řadu let mezi nejvýznamnější developerské společnosti, působící na území hlavního města Prahy. V současné době její nabídka obsahuje hned několik zajímavých projektů, které bychom Vám nyní rádi blíže představili.

Společnost LEXXUS nyní nabízí hned několik atraktivních projektů pro rodinné bydlení

Realitní  společnost  LEXXUS  nenabízí  byty,  ale skutečný domov. Ten tvoří  výborná lokalita, skvělé  technické a  stavební zpracování i nadstandardní zařízení bytu.

Tulipa Třebešín - Byty Praha 3
dispozice: 1+kk - 4+kk
lokalita: Praha 3 - Žižkov
Ceny od: 2 469 613 Kč

1


Výstavba první fáze projektu na Praze 3 Tulipa Třebešín pokračuje. V tuto chvíli je již osazena většina oken, probíhá zdění vnitřních příček a od spodních pater se pracuje na omítkách. Nyní je prodáno 77 % bytů – neváhejte a přijďte si vybrat z posledních nových bytů 1+kk nebo velkoryse řešených bytů 2+kk - 4+kk. Bydlení pro rodiny s dětmi v Praze 3 , s novou školkou v sousedství. Klidná lokalita blízko centra města. To je projekt Tulipa Třebešín – absolutní bydlení.

Rodinné domy Beranka
dispozice: 4+kk - 5+kk
lokalita: Praha 9 - Horní Počernice
Ceny od: 6 011 887 Kč

2


Splňte si svůj sen o bydlení v krásné přírodě a přitom 11 minut na metro B - Černý most. První etapa projektu nabídne 26 řadových domů, které budou dokončeny dle Vašich požadavků. Zúčastněte se klientské akce TUTO SOBOTU 9. dubna v kanceláři Lexxus a získejte SLEVU 50 000 Kč! Občerstvení a zábava pro děti zajištěna.

Zahrady Roztoky
dispozice: RD, 4+kk
lokalita: Praha západ - Roztoky u Prahy
Ceny od: 6 235 213 Kč

3


NOVINKA - Rodinné domy v projektu Zahrady Roztoky poskytnou komfortní a pohodlné bydlení v přírodě. Roztoky nabízí komletní občanskou vybavenost s výborným spojením do Prahy. V nabídce první etapa s 5ti dvojdomy, dispozice 4+kk, vlastní zahrada a garáž. Možnost individuálních úprav.

www.lexxus.cz

NAŠI PARTNEŘI Další partneři