Turnaj Czech Golf Building Cup 2019 zná své vítěze.

Díky bitvě tří císařů patří Slavkov u Brna k nejznámějším místům na území české republiky. V posledních letech se však dostává stále více do podvědomí nejširší veřejnosti bitvou, která se odehrává ryze na sportovním poli.

Turnaj Czech Golf Building Cup 2019 zná své vítěze.

Akce nese název Czech Golf Building Cup a scházejí se zde stavbaři všech profesí, aby změřili své síly v golfovém klání na zdejším krásném hřišti s příznačným názvem Austerlitz.

Letos na sklonku dubna se uskutečnil již dvanáctý ročník tohoto turnaje. Od brzkých ranních hodin se v klubovně scházeli účastnící akce, aby se připravili na zahájení hry a pozdravili se s dalšími přítomnými hosty.

Kolem půl desáté dopoledne proběhlo krátké oficiální zahájení turnaje. Úvodního slova se ujal za pořadatele turnaje šéfredaktor Stavebních a investorských novin Ivo Románek, který přivítal přítomné hosty a představil hlavní partnery turnaje. Těmi byly již tradičně společnosti Omlux, zastoupená panem Petrem Konečným, Gienger – Elements zastoupená panem Vítězslavem Hanákem a Spedos, kterou zastupoval pan František Ventura.

Společnost Omlux se zabývá revitalizací panelových domů a stavební činností, firma Gienger se svou značkou Elements se specializuje na komplexní dodávky instalačních systémů pro vodu, vytápění a koupelny a konečně společnost Spedos je osvědčeným výrobcem a dodavatelem průmyslových vrat, garážových vrat a automatických dveřních systémů.

Turnaj odstartoval krátce po desáté hodině dopolední a přibližně kolem třetí hodiny odpoledne v klubovně odevzdali své skórkarty první hráči.

Soutěžilo se ve třech výkonnostních kategoriích HCP a to 22,1-54, 15-22,1 a 0-15. Dále byly vloženy ještě tři soutěže, a to longest drive ženy, longest drive muži a společná soutěž nearest to pin.

Kolem 16 hodiny již byly známy kompletní výsledky turnaje. A kdo si odnesl vavříny vítězů tentokrát? V kategorii 22,1-54 se na třetím místě umístila paní Svatoslava Gašmanová, druhé místo obsadil pan David Lysek a vítězem v této kategorii se stal pan Jan Wimmer. Ve střední výkonnostní kategorii s HCP 15-22,1 se na třetím místě umístil pan Petr Neuwirth, druhé místo vybojoval pan Jakub Šimáček a první příčku obsadil pan Marek Vala.

V kategorii s nejnižšími HCP 0-15 obsadil třetí místo pan Vladimír Kudela, druhý byl pan Martin Pater a absolutním vítězem turnaje Czech Golf Building Cup 2019 se stal pan Martin Kubečka.

Turnaj se jako vždy odvíjel v duchu fair play a přátelském ovzduší. Beze zbytku tak bylo opět naplněno ústřední heslo turnaje: „Spolupracovat a žít“.

 

Ivo Románek

NAŠI PARTNEŘI Další partneři