Bioklimatické pergoly Mira - pergoly společnosti ISOTRA

Společnost ISOTRA uvedla na trh samonosné bioklimatické pergola MIRA s rafinovaným a inovativním designem. Střecha je tvořena z hliníkových lamel, které lze orientovat od 0° do 140° s těsněním a bočním odtokem vody.

Bioklimatické pergoly Mira - pergoly společnosti ISOTRA

Struktura pergoly může nabídnout úplnou nebo částečnou ochranu před sluncem, perfektní klimatizaci a přístřešek proti dešti či sněhu, a tímto se stává skutečným obytným prostorem. Do pergoly lze integrovat LED bodové osvětlení, stínicí prvky – screenovou roletu či venkovní žaluzii a také anti-snow systém – systém proti zasněžování lamel.
Pergoly Mira představují syntézu pevné a stabilní konstrukce a inovativního provedení lamel, včetně příslušných komponentů. Kromě dynamických testů splňují pergoly Mira také přísné nároky na statické zkoušky rovnoměrného zatížení lamel v uzavřené poloze o hmotnosti až 140 kg/m2. Pergoly splňují požadavky 6. třídy odolnosti proti větru.


Přednosti a výhody
- Inovativní design,
- hliníkové lamely s orientací 0° až 140°,
- boční odtok vody integrovaný do stojky,
- ochrana proti dešti a sněhu (max. zatížení 140 kg/m2),
- vysoká odolnost proti větru,
- možnost integrace screenových rolet či venkovních žaluzií,
- možnost spřažení pergol.

Mira 4 je samonosná pergola se 4 základními stojkami. Mira 2 je samonosná pergola se 2 základními stojkami a kotvením do stěny. Oba typy pergol lze spřažit v modulovém systému vedle sebe nebo za sebou.

www.isotra.cz

Fotogalerie

Bioklimatické pergoly Mira
Firma

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři