Plastová okna Rehau si vybralo 33 majitelů řadových rodinných domů

Bydlení v rodinných domech se u Čechů těší stále větší oblibě. Nejlepším důkazem těchto slov je i developerský projekt výstavby řadových rodinných domů v Kosmonosech na Mladoboleslavsku. Ten je rozdělen do celkem pěti etap výstavby.

Plastová okna Rehau si vybralo 33 majitelů řadových rodinných domů

První etapa je již dokončena, druhá nyní finišuje. Naplno tu právě nyní  probíhá realizace III. a IV. etapy projektu. V klidné části Kosmonos  zde tak do dvou let vyroste celkem 33 zajímavě řešených řadových domů.
Domy jsou stavěny z kvalitního cihlového systému a také ostatní části domů, ať již jde o střešní krytiny, garážová vrata či okna jsou realizovány z produktů osvědčených značek.K nim patří také výrobky společnosti REHAU, která je renomovaným dodavatelem profilových systémů pro výrobu plastových oken. Jistě proto není náhodou, že právě okna z těchto profilů jsou instalována ve všech domech projektu.
Z široké nabídky okenních profilů REHAU si majitelé domů vybrali plastová okna, která nejvíce vyhovovala jejich požadavkům. V projektu jsou tak umístěna okna z pěti a šesti komorových profilů REHAU Brillant v elegantním designu se zaoblenými hranami, ale také šesti, respektive sedmikomorového profilu hloubky 80 mm s názvem REHAU Synego. Právě při výrobě a vývoji nových moderních profilů REHAU Synego uplatnili vývojoví pracovníci REHAU veškeré zkušenosti a požadavky montážních firem a zákazníků získaných na trhu. Tato okna jsou nasazena u těch z domů, které jsou stavěny v nízkoenergetickém standardu. Okna jsou vybavena izolačními trojskly a u některých z domů jsou z nich provedeny také moderní posuvně zdvižné dveře – tzv. HS portály. Ty lépe propojují interiér domu se zahradou či terasou a zvětšují tak obytný prostor. Častým řešením u domů jsou i vstupní domovní dveře, provedené také z těchto profilů.Výhodou okenního systému REHAU Synego jsou jeho výborné tepelně izolační vlastnosti, extrémně hladký povrch (HDF), na kterém neulpívají nečistoty, pěkný design, který lze nastavit dle individuálních požadavků investora – ať již je to polepením profilů fóliemi, lakováním nebo přidáním hliníkových obložek.
Nelze tedy pochybovat o tom, že majitelé rodinných domů v Kosmonosech si  svá okna vybrali dobře.

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři