GEZE ActiveStop - nový komfort dveří

Dveře dokážou více, než si myslíte. Vstupujte do svých pokojů pohodlněji než kdykoliv předtím: Tlumič dveří GEZE ActiveStop zajistí jemné zastavení dveří, jejich tiché zavření a pohodlné ponechání otevřených dveří. Bouchající dveře, přivřené prsty a otlaky na stěně či nábytku budou patřit minulosti.

GEZE ActiveStop - nový komfort dveří

Díky kompaktním rozměrům je tlumič dveří sotva viditelný, a tak splňuje ty nejvyšší designové požadavky. GEZE ActiveStop v sobě spojuje funkčnost, bezpečnost a estetický vzhled – a ztělesňuje zcela nový rozměr komfortu.

Jemné zastavení
Inteligentní tlumič včas zpomalí dveře, dokonce i při rychlém otevření. Dokáže však ještě mnohem více. Po jemném zpomalení se dveře pomocí GEZE ActiveStop otevírají samostatně a bezpečně až do individuálně nastavitelné polohy zastavení.

Ponechání otevřených dveří
Vznikne-li při větrání průvan, dveře se rychle poddají a nekontrolovaně se zavřou. V tom případě GEZE ActiveStop aktivně zasáhne a podrží dveře otevřené ve stanovené poloze i bez jakýchkoliv pomůcek. Už nepotřebujete žádné dveřní zarážky na stěně nebo podlaze.

Tiché zavírání
GEZE ActiveStop se postará o klid v domě. Aktivní tlumič zabrzdí i rychle se zavírající dveře a poté je nehlučně zavře. Pomalé zavírání však nejen snižuje hlučnost. Chrání i samotná křídla a zárubně, minimalizuje riziko zranění.

Podrobnější informace o produktu GEZE ActiveStop si můžete stáhnout zde:

Fotogalerie

Firma

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři