FOR ARCH připravil stovky expozic, konference, ukázky řemesel i architektonickou live show

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH navštěvují každoročně desetitisíce návštěvníků. Organizátoři veletrhu mají pro ty letošní připravené stovky expozic a zajímavý doprovodný program.

FOR ARCH připravil stovky expozic, konference, ukázky řemesel i architektonickou live show

Pro svépomocné stavebníky je připraven cyklus přednášek „STAVBA A REKONSTRUKCE SVÉPOMOCÍ“ od Pavla Tesárka, zakladatele iniciativy Svépomocí.cz.  Na veletrhu vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky FOR THERM si odborná veřejnost vyslechne připravené přednášky o kondenzačních kotlech, rekuperaci, biomase, o tepelných čerpadlech, krbech a kamnech. V rámci letošního ročníku FOR WASTE & WATER je pro návštěvníky mimo jiné připravena rozsáhlá přednáška o recyklaci stavebních a jiných odpadů. Kromě toho mohou návštěvníci shlédnout, jak přímo v jedné z hal vzniká pod rukama architektů osm domů, dále pak soutěžní přehlídku stavebních řemesel, nebo soutěže mladých talentů v oboru architektury Young Architect Award.

Šestadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, včetně současně probíhajících veletrhů FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER, se bude konat v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech od 15. do 19. září 2015.

Více informací najdete na www.forarch.cz

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři