Společnost Hörmann otevřela ve svém sídle novou vzorkovnu

Společnost Hörmann, jeden z nejvýznamnějších výrobců garážových vrat, dveří a pohonů v České republice, otevřela 1. června 2013 ve svém sídle ve Středoklukách novou vzorkovnu, kde si zákazníci můžou prohlédnout a vyzkoušet široký sortiment produktů.

Společnost Hörmann otevřela ve svém sídle  novou vzorkovnu

Ve vzorkovně jsou k vidění například domovní dveře, výklopná a sekční vrata včetně pohonů a ovládání, pohony pro brány, průmyslová sekční, rolovací a rychloběžná vrata, nakládací technika, rozsáhlý sortiment ocelových protipožárních a víceúčelových dveří  a další.

„Všechny produkty v naší vzorkovně jsou plně funkční. Zákazník si tak může vše přímo na místě vyzkoušet, a získat tak vlastní zkušenost. To je na běžné prodejně často vyloučené,“ uvádí jednatel společnosti Hörmann, Ing. Vít Kareš. Spolu s novinkami je ve vzorkovně prezentován průřez celým sortimentem firmy.

Schůzku ve vzorkovně je třeba si předem domluvit na čísle 233 085 770 nebo na bezplatné zelené lince 800 198 198. Každému zákazníkovi se budou věnovat obchodní zástupci či projektoví manažeři pro daný segment produktů. V případě zájmu o koupi výrobku dostane zákazník kontakt na autorizovaného prodejce v požadovaném regionu.

Jako první si měli možnost novou vzorkovnu prohlédnout projektanti, kteří se ve společnosti 11. června zúčastnili Dne otevřených dveří. „Vzorkovna slavila u projektantů veliký úspěch. Interaktivita je důležitou součástí naší práce,“ dodává Kareš.

Více informací naleznete na www.hormann.cz

Firma

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři