EUROVIA Kamenolomy ze Skupiny EUROVIA CS získala cenu za bezpečnost práce

Společnost EUROVIA Kamenolomy, a. s., získala ocenění „Zlatý Permon“ v kategorii, která hodnotí bezpečnost práce v hornictví. Cena je projevem uznání za dosažení vynikajících výsledků v oblasti bezpečnosti práce.

EUROVIA Kamenolomy ze Skupiny EUROVIA CS získala cenu za bezpečnost práce

Prestižní cenu na slavnostním vyhlášení výsledků v sídle Českého báňského úřadu v Praze převzal výrobní ředitel společnosti EUROVIA Kamenolomy Michael Junge.

„Bezpečnosti našich zaměstnanců věnujeme velkou pozornost. Celá Skupina EUROVIA CS, jíž jsme součástí, se zavázala vyvinout veškeré úsilí k dosažení nulové úrazovosti na svých pracovištích. Cena „Zlatý Permon“ je tedy určitým zadostiučiněním a zároveň povzbuzením zabývat se touto oblastí ještě intenzivněji,“ uvedl Michael Junge, výrobní ředitel EUROVIA Kamenomoly.

V soutěži, která je organizována již od roku 2002, bodovala EUROVIA Kamenolomy v kategorii III - povrchový lom (pískovny, štěrkovny atd., minimálně 51 zaměstnanců). Cenu vyhlašuje Český báňský úřad ve spolupráci s Odborovým svazem pracovníků hornictví, geologie a naftového průmyslu a Odborovým svazem Stavba České republiky.

V letošním ročníku se soutěžilo v pěti kategoriích: I. kategorie - hlubinný důl (černé uhlí, lignit, uran), II. kategorie - povrchový uhelný lom (hnědé uhlí), III. kategorie - povrchový lom (pískovny, štěrkovny atd., minimálně 51 zaměstnanců), IV. kategorie - podzemní stavitelství včetně těžby nafty (minimálně 51 zaměstnanců) a V. kategorie - organizace s maximálně 50 zaměstnanci.

Fotogalerie

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři