Metrostav, Tomáš Hudeček, Trojský most, Mott MacDonald, mostní stavitelství
Fantastické dílo českých stavbařů a inženýrů. Trojský most slouží ode dneška veřejnosti
V sobotu dne 4.10.2014 byl za přítomnosti pražského primátora, pana Tomáše Hudečka, slavnostně otevřen nový most přes řeku Vltavu v Praze, tzv. Trojský most. Akce se zúčastnily další významné osobnosti z řad odborné i laické veřejnosti. Dnes v pondělí 6. října je již most v provozu a slouží svému účelu.

Kontaktní údaje
Metrostav, a.s.Koželužská 2246/5, 180 00, Praha-Libeň, Tel.: +420 266 709 110, info@metrostav.cz, Web: www.metrostav.cz
Mohlo by vás zajímat
Sv. Barbora nikdy nespí. Dohlíží na ražbu tunelu na stavbě D11 ve dne v noci
Slavnostním požehnáním a uložením sošky sv. Barbory byla ve středu 21. ledna zahájena výstavba tunelu Opevnění, jednoho..
Třída ve sklepě už je minulostí. Kamenný Újezd slavnostně otvírá nový školní pavilon
Stavbaři Metrostavu CZ dokončili přístavbu základní školy v Kamenném Újezdě na Českobudějovicku. Slavnostní otevření nového..
Nový pavilon děčínské nemocnice roste i přes náročné podmínky
Stavba moderního Pavilonu péče o matku a dítě s gynekologicko-porodním oddělením a hemodialyzačním střediskem v areálu nemocnice Krajské..
Gigant mezi jeřáby operuje v Litvínově. Zastřeší novou plaveckou halu
Stavbaři sdružení Metrostav CZ a OHLA ŽS dokončují zastřešení nové plavecké haly v Litvínově. Na zvedání devatenáctimetrových..
Stavbaři Metrostavu Norge razí tunel místy jen několik metrů pod obytnými domy Osla
Metrostav Norge se podílí na výstavbě jednoho z klíčových projektů v oblasti Bærum – Gjønnes tunelu. Ten propojí Gjønnes s hlavní..






















