Realizace staveb

Ridera Stavební, a. s. zažívá v posledních letech strmý rozvoj společnosti

Společnost Ridera Stavební, a. s. se hrdě řadí do skupiny Ridera, a. s., která jako majoritní akcionář strategicky propojuje a řídí synergické obchodní aktivity všech svých dceřiných společností na území České republiky, Slovenska, Rakouska, Polska, Německa a Maďarska. Samotná Ridera Stavební, a. s. není ale ve stavebnictví neznámým pojmem a může navázat na již více než šedesátiletou tradicí.

Jak snadno a efektivně postavit novou sportovní halu

Pokud máte v plánu řešit výstavbu či rekonstrukci sportovní haly, ekonomickým a velmi efektivním řešením je ocelová hala opláštěná barevným sendvičovým panelem. Tento unikátní systém ocelových hal umožňuje velmi rychlou a relativně snadnou výstavbu sportovních hal, který představuje značnou úsporu investičních i provozních nákladů díky rychlosti montáže a prakticky nulovým nákladům na údržbu haly.

Přednosti zateplených ocelových hal

Montované ocelové haly opláštěné sendvičovými panely jsou v současné době nejvíce využívány jako výrobní haly, sklady a prodejní centra. Své uplatnění naleznou také jako administrativní budovy, chladírny, mrazírny, autosalony a sportovní haly.

Montované haly a jejich využití

Na trhu průmyslových hal je v poslední době zaznamenána zvýšená poptávka po montovaných halách z ocelových konstrukcí. Tento trend je zejména připisován nižším investičním nákladům na pořízení těchto staveb, a to zejména díky rychlosti montáže a ekonomičnosti ocelové konstrukce a opláštění.

Tenisovou halu v Golf resortu Kunětická Hora postavil Svitap za tři týdny.

Společnost Svitap s.r.o. patří mezi největší výrobce technických tkanin v ČR. K nim patří i různé typy plachtovin, podstřešních fólií, stanových fólií atd. V uplynulém období se pracovníci společnosti s úspěchem zhostili výstavby a zastřešení tenisové haly ve známém golfovém areálu Kunětická hora.

Cyklostezky jsou stavby se širokým společenským uplatněním

Kvalitní dopravní infrastruktura lidem usnadňuje život. Zejména v dnešní přeexponované době plné spěchu oceníme, když vlak přijede načas, silnice má dostatečnou kapacitu a kvalitní povrch nebo se v okolí města nachází cyklostezka, kde se nemusíme obávat o bezpečnost a zdraví našich dětí.

Zrekonstruovaný vítkovický stadion přivítá na Zlaté tretře celou řadu atletických hvězd

Letošního ročníku Zlaté tretry se sice nezúčastní slibované největší sprinterské eso Usain Bolt, ale další skvělí sprinteři Yohann Blake a Asafa Powel či celá řada držitelů nejlepších letošních světových výkonů slibují nevšední zážitek. Vše vypukne na nově zrekonstruovaném stadionu v Ostravě-Vítkovicích již ve čtvrtek 27. 6.

Step dokončil rekonstrukci a dostavbu hotelu Port na Máchově jezeře

Česká republika skýtá řadu malebných míst a zákoutí. Mezi ta, která patří k nejvyhledávanějším, patří bezesporu i Máchovo jezero. Jeho historie spadá až do roku 1366, kdy velký Dokeský rybník založil sám císař Karel IV.

Eiffage sbírá ocenění. Luhačovická plovárna je stavbou roku Zlínského kraje.

Soutěž Stavba roku 2010 Zlínského kraje zná své vítěze. Odborná porota udělila hlavní cenu ve všech sedmi kategoriích. Jednou z nich se může pyšnit městská plovárna Luhačovice, kterou postavila společnost Eiffage Construction Česká republika. Tato stavba zároveň získala i zvláštní cenu - Cenu novinářů.

QDrain Footbal drenážní a hydroizolační systémy

S rozvojem chemie a zpracování plastů se v posledních letech dynamicky rozšiřuje řada inovativních systémů, které postupně nahrazují klasické technologie a zpravidla bývají elegantní, úsporná a šetrná k životnímu prostředí.

Tržby skupiny TOUAX vzrostly v roce 2010 o 11 % na 302 mil. EUR

Francouzská skupina TOUAX, přední světový poskytovatel služeb operativního leasingu v oblasti námořních kontejnerů, modulových staveb, říčních nákladních člunů a nákladních železničních vagonů, do které patří i na domácím trhu působící výrobce obytných modulů společnost TOUAX s.r.o., zvýšila v roce 2010 celkové tržby o 11 % na 302 mil. EUR.

Budova na dopadu skokanských můstků v lyžařském areálu Ještěd

Stavba realizovaná v roce 2007 v násypovém tělesu dojezdu skokanských můstků je zajímavou stavbou především z hlediska svého technického řešení. Investor stavby vznesl požadavek na vytvoření multifunkční technicko-administrativní budovy sloužící provozu areálu blížícího se Mistrovství světa v klasickém lyžování.

Rekonstrukce plaveckého areálu začala

Padesátimetrový nerezový bazén, ale i nové atrakce například bazény pro relaxaci i výuku plavání, najdou pardubičtí občané po rekonstrukci v plaveckém areálu na Olšinkách.

Sportovní hala v Králově Dvoře slouží veřejnosti

Firmou, která se může pochlubit řadou úspěšných realizací v oblasti staveb pro průmysl, skladovaní, obchodní aktivity či sport je pražská společnost Advenium Technologies, s.r.o.

1
Nejčtenější články
Zobrazit nejčtenější články

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři