Dílce

Přijďte na konferenci Požární bezpečnosti staveb PKPO 2018 a diskutujte na ožehavá témata

Je požární bezpečnost staveb Vaším denním chlebem anebo je toto téma pro Vás „nutným zlem“ při řešení projektové dokumentace? Ať už se Vás tato problematika dotýká jakýmkoliv způsobem, připravila pro Vás Profesní komora požární ochrany novou dvoudenní konferenci nabitou aktuálními a praktickými informacemi. Registrace online byla právě otevřena...

RETRE - protipožární řešení staveb

Firma RETRE s. r. o. působí na českém trhu od roku 1996. Z počátků čistě zakázkového zpracovatele skla se vyvinula ve významného tuzemského dodavatele komplexních řešení prosklených konstrukcí v interiéru i exteriéru nejrůznějších projektů, samostatného výrobce, dodavatele a jednoho z mála producentů protipožárního skla, zkušeného partnera pro ucelené instalace skleněných prvků...

HASIL se stal součástí ASSA ABLOY

Společnost HASIL byla založena roku 1992. Od doby svého vzniku realizovala více než 20 000 projektů a stala se uznávaným odborníkem v oboru požárních i nepožárních výplní.

Požární ochrana nosných ocelových a železobetonových stropních konstrukcí

Stavební nároky na stropní konstrukce se v porovnání s minulostí výrazně zvýšily. Strop by měl být nejen dostatečně nosný, ale také variabilní s dobrými zvukově-tepelně izolačními vlastnostmi a především splňovat požadavky požární odolnosti.

Konstrukce z trapézových plechů - protipožární obklady stropů a střech

Poučili jsme se z předešlých požárů domů, celých ulic ale bohužel i měst, která skončila v plamenech. Požární bezpečnost se stále posouvá kupředu, vyvíjíme nové a lepší technologie a systémy. Dokážeme spočítat rizika požáru, dokážeme ochránit unikající osoby v případě požáru. Snažíme se snížit ekonomické ztráty na objektech atd.

Nafufill KM 250 - produkt na protipožární ochranu a sanaci betonu od MC-Bauchemie

Vzhledem k částečně ničivým požárům v tunelech, jako například v Gotthardském tunelu v roce 2001, nabývá stavební protipožární ochrana tunelů v posledních letech stále většího významu. K ochraně betonu a ocelové výztuže před velkým zahřátím se používají mimo jiné maltové systémy odolné proti požáru.

Požární, tlakově plynotěsná vrata a dveře i pro Zimní stadion Ondreje Nepely v Bratislavě

Potřeba dnešní společnosti je neustále se rozvíjet a dosahovat dalších vytyčených vrcholů, což se promítá i do dnešního stavebního průmyslu. Realizují se stále náročnější stavby, v nichž je prvotním zájmem zajištění bezpečí lidských životů a zdraví lidí a v neposlední řadě také snaha ochránit v co největší míře vynaloženou investici.

Novinka firmy HALFEN

Nový, účinnější, únosnější tepelněizolační balkonový prvek HIT HP High Performance

ALPOLIC/A2 a ALPOLIC/FR – od projektu k realizaci

V. Kde a jak ušetřit na odvětrávané fasádě s požadavkem požární klasifikace A2 (DP1)

Podstatou úspěchu jsou praktické zkoušky požární odolnosti

Firma Knauf je jeden z největších poskytovatelů pasivních prvků požární ochrany, neboť sádrokartonové desky jsou z tohoto pohledu nejrozšířenějším materiálem.

1
Nejčtenější články
Zobrazit nejčtenější články

Vyhledávač stavebních pojmů

Nechte si zasílat měsíční newsletter

Na facebooku

NAŠI PARTNEŘI Další partneři